see. think. act.
whats-next whats-next
Domů

Vítejte v ZF

Pracujte pro ZF - jednoho z lídrů v oblasti technologií a inovací pro automobilový průmysl.

O společnosti ZF

ZF je globální technologická společnost poskytující inteligentní systémy pro osobní automobily, užitková vozidla a průmyslová řešení a tím vytvářející novou generaci produktů mobility. ZF umožňuje vozidlům vidět, myslet a jednat. Nabízí komplexní produktová a softwarová řešení pro řízení pohybu vozidel, integrovanou bezpečnost, automatizované řízení a elektrickou mobilitu. Spolupracuje jak se zavedenými výrobci vozidel, tak s nově vznikajícími poskytovateli služeb v oblasti dopravy a mobility. ZF se podílí na elektrifikaci mnoha typů vozidel. Společnost svými produkty přispívá ke snižování emisí, ochraně klimatu a zlepšování bezpečnosti mobility.

ZF provozuje 188 výrobních závodů v 31 zemích a zaměstnává přibližně 157 500 lidí po celém světě s obratem ve výši 38,3 miliardy EUR ve fiskálním roce 2021.

ZF v ČR

ZF v České republice

Pobočky ZF v ČR nabízejí pracovní a rozvojové příležitosti pro zaměstnance v mnoha oborech přímo či nepřímo souvisejících s automobilovým průmyslem. Místo ve strukturách firmy najdou lidé s ekonomickým, IT, elektrotechnickým, filologickým nebo podobným vzděláním. Stále hledáme talenty a specialisty do našeho týmu!

Práce v ZF – podívejte se, koho hledáme

What's next? Připojte se k ZF

Inženýrství, výzkum a vývoj, IT, výroba nebo obchodní administrativa. ZF nabízí inženýrům rozmanité a zajímavé příležitosti v mnoha oborech a oblastech práce!

Jaká je práce v ZF?

Klíčový nábor

Výzkum a vývoj

Software, hardware, testování, algoritmy – naše inženýrská centra disponují velmi širokou škálou činností. Připojte se k ZF a pracujte na technologii budoucnosti.

IT

Správa serveru? Řízení IT projektů? Kybernetická bezpečnost? V ZF najdete své místo v jednom z našich tří IT center! Čeká vás atraktivní plat a zajímavá práce v mezinárodním týmu.

Technologie a kvalita výroby

Pracujeme na nejmodernějších technologiích. Vytvořte s námi budoucnost automobilového průmyslu!

Logistika a nákup

Chcete vytvořit globální strategii nákupu pro všechny závody ZF po celém světě? Podívejte se, koho aktuálně hledáme.

Finance a účetnictví

Spojte svou znalost cizího jazyka s prací Centra finančních služeb. Pracujte v mezinárodním prostředí a podpořte jednotky z celého světa, jako Německo, Francie a Itálie.

Plzeň

Hledáme vývojáře i vývojářky do R&D centra v Plzni. Podílet se můžete na vývoji hybridních vozů, elektromobilů nebo na vytváření inteligentní konektivity.

Klášterec nad Ohří

Vozidla šetrnější k životnímu prostředí jsou budoucnost. Proto rosteme! Pro naší pobočku v Klášterci nad Ohří hledáme nové členy týmu.

Příležitosti v R&D pro absolventy

V R&D centrech v Plzni, Zlíně i Jablonci nad Nisou najde uplatnění každý šikovný absolvent! Strojaři, elektrotechnici i absolventi dalších technických fakult u nás můžou růst po boku expertů v oboru (i na příležitostných zahraničních stážích).

Frýdlant

Přidejte se k nám! Pro naší pobočku ve Frýdlantu hledáme nové členy týmu.

Globální pracoviště

V ZF máte příležitost pracovat v mezinárodním prostředí na různých produktech, které budou distribuovány na trzích zahrnujících více odvětví. Navíc budete mít šanci růst v dynamickém, inspirativním a flexibilním prostředí se společností, která udává automobilové trendy.

Jablonec

Hledáme nové členy do týmu vývoje v Jablonci nad Nisou a Liberci. Pojďte s námi vyvíjet a testovat brzdy a brzdové asistenty.

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE PRO STUDENTY - NASTARTUJ SVOU KARIÉRU V ZF

Nabízíme práci studentům

Ukončil/a jsi studium a chtěl/a bys skvělou práci na plný nebo částečný úvazek? Prozkoumej naši aktuální nabídku pozic pro absolventy a nenech si tak utéct šanci stát se součástí ZF. Ve všech pobočkách máme zkušené týmy, které se s tebou podělí o své znalosti a zkušenosti. Budeš mít možnost podílet se na zajímavých projektech, vývoji technologií budoucnosti a mnoho dalšího. Aby ses u nás lépe zorientoval/a, máme pro tebe připravené i školení, které tě seznámí s celou firmou.

Bakalářská nebo diplomová práce

Hledáš-li zajímavé téma pro svou bakalářskou nebo diplomovou práci, neváhej a ozvi se nám! Naši odborníci ti rádi pomohou.

Formula Student

ZF podporuje studenty, kteří jsou šikovní, vynalézaví a soutěživí! Jedeme v tom s vámi! Již od roku 2007 organizuje společnost ZF závodní campy pro týmy sponzorované skupinou. V současnosti podporujeme 26 týmů z celého světa. Kolem 60 techniků a odborníků z různých specializovaných oddělení ZF poskytuje mladým talentům pomoc a inspiraci. Kromě svého know-how nabízí ZF týmům high-tech závodní komponenty, finanční pomoc, ale také pořádá teambuildingové akce.

tranZForm – ZF Global Trainee Program

Globální trainee program, který trvá 15 měsíců a začíná každý rok v červenci nebo říjnu. Vstupem do programu si můžete vybrat místní a mezinárodní projekty, kterých se chcete během stáže zúčastnit. S podporou mentora rozvinete své zájmy, získáte cenné zkušenosti a nastartujete kariéru v automobilovém průmyslu.

ZF ve světě

Produkty a technologie

Prostřednictvím intenzivního výzkumu vyvíjí ZF své technologie pro efektivitu, bezpečnost, autonomní řízení, e-mobilitu a digitalizaci.Špičková technologie a osvědčené produkty ZF pomáhají přepravovat zboží a osoby bezpečně. Možnosti použití produktů ZF jsou však mnohem rozmanitější – nejen v automobilovém sektoru, ale i mimo něj.

Zahraniční pracovní příležitosti

V ZF máte příležitost pracovat v mezinárodním prostředí, podílet se na vývoji a výrobě široké škály produktů, jejichž následná distribuce probíhá napříč různými trhy a odvětvími. Navíc, v tomto neustále rostoucím a dynamickém prostředí máte šanci růst a zároveň hrát zásadní roli při určování globálních trendů budoucnosti.

Servisní služby

ZF Aftermarket je spolehlivým partnerem po celou dobu životnosti vašich vozidel a aplikací. Podporujeme vás pomocí naší komplexní servisní sítě a poskytujeme kompletní sortiment poprodejních služeb.

Poznej ZF ještě víc