whats-next

Vítejte v ZF

Pracujte pro ZF - jednoho z předních dodavatelů technologií a inovací pro automobilový průmysl.

stage_shutterstock_132351707_small

#MobilityLifeBalance

Nová tématicky zaměřená kampaň o nabídkách mobility společnosti ZF inspirována stávající situací, prostřednictvím které ZF demonstruje, kde a jak konkrétně lze věci zlepšit

ZF Friedrichshafen AG

ZF je technologický koncern s celosvětovou působností, dodávající systémy mobility pro osobní automobily, užitková vozidla a průmyslovou techniku. Ve svém rozsáhlém portfoliu technologií nabízí ZF celková řešení pro etablované výrobce automobilů, poskytovatele systémů mobility i nově vznikající podniky v oblasti dopravy a mobility. Těžištěm dalšího rozvoje systémů ZF je digitální propojení a automatizace. ZF umožňuje vozidlům vidět, myslet a jednat.

Společnost ZF je zastoupena ve 40 zemích a ve svých téměř 230 pobočkách zaměstnává na 149 000 lidí. V roce 2018 dosáhla obratu 36,9 miliard euro. Více než šest procent svého obratu ročně vynakládá společnost ZF na výzkum a vývoj.

O společnosti

ZF v České republice

ZF je v ČR zastoupena v sedmi městech, a to v Klášterci, Žatci, Plzni, Stankově, Frýdlantu, Jablonci nad Nisou, Staré Boleslavi. Ve Zlíně se nachází odštěpná pobočka plzeňského vývojového centra. Společnost zaměstnává v zemi přibližně 3 200 lidí. V roce 2018 dosáhla ZF v České republice tržeb ve výši téměř 330 mil. € (cca 8,5 mld. Kč).

Práce v ZF

What's next? Join ZF

Ať už v oblasti výzkumu a vývoje, IT, výroby nebo v obchodní administrativě - ZF nabízí rozmanité a zajímavé možnosti v mnoha pracovních odvětvích!

Obsazujeme klíčové pozice

Diagnostický inženýr v Plzni

Chcete se podílet na vývoji nových technologií pro automobilový průmysl? Hledáme kolegy se zaměřením na hybridní vozy a elektrické pohony, nebo na automatické převodovky. Vaším úkolem bude optimalizace jízdních vlastností i díky úpravám prováděním přímo během jízd na testovacích okruzích.

Výroba v Klášterci

Výroba vozidel šetrnějších k životnímu prostředí je budoucnost. Proto rosteme! Pro naší pobočku v Klášterci nad Ohří hledáme nové členy týmu.

Výzkum a vývoj v Plzni

Hledáme nové kolegy a kolegyně do vývojového centra, se zaměřením na vývoj automatických převodovek pro osobní automobily předních světových značek.

Logistika a nákup v Klášterci

Přidejte se k nám a podpořte náš růst výroby! Pro naší pobočku v Klášterci nad Ohří hledáme nové členy týmu.

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE PRO STUDENTY - NASTARTUJ SVOU KARIÉRU V ZF

Nabízíme práci studentům

Ukončil/a jsi studium a chtěl/a bys skvělou práci na plný nebo částečný úvazek? Prozkoumej naši aktuální nabídku pozic pro absolventy a nenech si tak utéct šanci stát se součástí ZF. Ve všech pobočkách máme zkušené týmy, které se s tebou podělí o své znalosti a zkušenosti. Budeš mít možnost podílet se na zajímavých projektech, vývoji technologií budoucnosti a mnoho dalšího. Aby ses u nás lépe zorientoval/a, máme pro tebe připravené i školení, které tě seznámí s celou firmou.

Bakalářská nebo diplomová práce

Hledáš-li zajímavé téma pro svou bakalářskou nebo diplomovou práci, neváhej a ozvi se nám! Naši odborníci ti rádi pomohou.

Ambasadorský program

Chceš nás reprezentovat na univerzitě? Ambasadorský program je možná to, co hledáš!

Formula Student

ZF podporuje studenty, kteří jsou šikovní, vynalézaví a soutěživí! Jedeme v tom s vámi! Již od roku 2007 organizuje společnost ZF závodní campy pro týmy sponzorované skupinou. V současnosti podporujeme 26 týmů z celého světa. Kolem 60 techniků a odborníků z různých specializovaných oddělení ZF poskytuje mladým talentům pomoc a inspiraci. Kromě svého know-how nabízí ZF týmům high-tech závodní komponenty, finanční pomoc, ale také pořádá teambuildingové akce.

ZF ve světě

Produkty a technologie

Díky intenzivnímu výzkumu společnost ZF vyvíjí příslušné technologie a určuje trendy efektivity, bezpečnosti, autonomního řízení, elektronické mobility a digitalizace.
Prostřednictvím špičkových technologií a osvědčených produktů ZF pomáhá přepravovat zboží z místa A do místa B a bezpečně dopravit lidi do jejich cíle. Oblasti použití výrobků ZF jsou však ještě rozmanitější: nabízí využití jak v automobilovém průmyslu, tak i využití mimo silnice.

vision Magazine

Náš online magazín představuje všechny stránky společnosti ZF. V publikovaných zprávách, videích a v reportážích ze zákulisí odhalíte, jak společnost formuje mobilitu budoucnosti.

Zahraniční pracovní příležitosti

V ZF máte příležitost pracovat v mezinárodním prostředí, podílet se na vývoji a výrobě široké škály produktů, jejichž následná distribuce probíhá napříč různými trhy a odvětvími. Navíc, v tomto neustále rostoucím a dynamickém prostředí máte šanci růst a zároveň hrát zásadní roli při určování globálních trendů budoucnosti.

Servisní služby

ZF Aftermarket je spolehlivým partnerem po celou dobu životnosti vašich vozidel a aplikací. Podporujeme vás pomocí naší komplexní servisní sítě a poskytujeme kompletní sortiment poprodejních služeb.

Poznej ZF ještě víc