Česká Republika
Kariéra @ ZF v České republice Kariéra @ ZF v České republice

Vítejte v ZF

Pracujte pro ZF - jednoho z lídrů v oblasti technologií a inovací pro automobilový průmysl.

O společnosti ZF

ZF je globální technologická společnost, která dodává vyspělé produkty a systémy pro mobilitu osobních a užitkových vozidel a průmyslovou technologii. Díky rozsáhlému portfoliu produktů jsou zákazníky společnosti ZF především výrobci automobilů, poskytovatelé systémů mobility i nově vznikající podniky v odvětví dopravy a mobility. ZF elektrifikuje širokou škálu typů vozidel a svými výrobky přispívá ke snižování emisí, ochraně klimatu a bezpečnější mobilitě. Kromě oblasti osobních a užitkových vozidel je společnost ZF činná i na takových segmentech trhu, jako jsou stavební a zemědělské stroje, větrné elektrárny, lodní doprava, železniční technika a testovací systémy.

V roce 2023 dosáhla společnost ZF obratu zhruba 46,6 miliardy eur a zaměstnávala přibližně 168 700 zaměstnanců po celém světě. Společnost je zastoupena ve 162 výrobních závodech v 31 zemích.

ZF v České republice

Pobočky ZF v ČR nabízejí pracovní a rozvojové příležitosti pro zaměstnance v mnoha oborech přímo či nepřímo souvisejících s automobilovým průmyslem. Místo ve strukturách firmy najdou lidé s ekonomickým, IT, elektrotechnickým, filologickým nebo podobným vzděláním. Stále hledáme talenty a specialisty do našeho týmu!

Jaká je práce v ZF?

ZF Global, Aftermarket & Technologies ZF Global, Aftermarket & Technologies
zf.com

zf.com

ZF je globální technologická společnost dodávající systémy pro osobní automobily, užitková vozidla a průmyslovou technologii, umožňující další generaci mobility.

ZF Aftermarket

ZF Aftermarket má silné značky, které revolucionizují trh s náhradními díly. Společně stojíme za vysokou kvalitou, inovacemi a odborností v OE náhradních dílech, kde spokojenost zákazníků je vždy naší nejvyšší prioritou.

Technologie

Technologie

S širokým a jedinečným portfoliem produktů ZF nabízí systémová řešení, která umožňují vozidlům vidět, přemýšlet a jednat. To činí jízdu bezpečnější, efektivnější a pohodlnější. Prostřednictvím intenzivního výzkumu ZF vyvíjí inovativní řešení ve čtyřech budoucností orientovaných oblastech. Digitalizace je spojovacím prvkem.