whats-next

Vítejte v ZF

Pracujte pro ZF - jednoho z lídrů v oblasti technologií a inovací pro automobilový průmysl.

ZF Friedrichshafen AG

Společnost ZF je technologický koncern s celosvětovou působností dodávající systémy pro mobilitu osobních automobilů, užitkových vozidel, průmyslovou technologii a umožňující další generaci mobility. ZF umožňuje vozidlům vidět, myslet a jednat. Ve čtyřech technologických oblastech, řízení pohybu vozidel, integrovaná bezpečnost, autonomní řízení a elektromobilita, ZF nabízí komplexní řešení nejen pro etablované výrobce automobilů, ale i pro nově vznikající společnosti v oblasti přepravy a mobility. ZF elektrifikuje různé druhy vozidel. Společnost svými produkty přispívá ke snižování emisí a ochraně klimatu.

Společnost ZF, která 29.05.2020 získala společnost WABCO Holdings Inc. má nyní 160 000 zaměstnanců po celém světě ve zhruba 260 pobočkách ve 41 zemích světa. V roce 2019, tyto dvě tehdy nezávislé společnosti generovaly zisk 36,5 miliardy EUR (ZF) a 3.4 miliardy USD (WABCO).

ZF byla založena v roce 1915 a od svých počátků jako specializovaný poskytovatel leteckého průmyslu se vyvinula do globální technologické skupiny pro mobilitu. Akcionáři skupiny jsou nadace Zeppelin-Stiftung, která je spravována městem Friedrichshafen, s 93,8 procenty a nadace Dr. Jürgen a Irmgard Ulderup Stiftung z Lemförde s 6,2 procenty.

O společnosti

ZF v České republice

ZF je v ČR zastoupena v sedmi městech, a to v Klášterci nad Ohří, Žatci, Plzni, Stankově, Frýdlantu, Jablonci nad Nisou, Staré Boleslavi. Ve Zlíně se nachází odštěpná pobočka plzeňského vývojového centra. Společnost zaměstnává v zemi přibližně 3 200 lidí. V roce 2018 dosáhla ZF v České republice tržeb ve výši téměř 330 mil. € (cca 8,5 mld. Kč).

Práce v ZF

Aktuální situace

Koronavirus zasáhl téměř celý svět. Bohužel, naši společnost nevyjímaje. Na tuto novou skutečnost jsme museli pružně zareagovat a přizpůsobit se aktuálnímu stavu. V současné chvíli přijímáme nové kolegy jen v určitých lokalitách. Nicméně, moc vás prosíme, neklesejte na mysli a buďte trpěliví. Jsme si vědomi toho, že se naše náborové procesy prodlužují a vše se tak opožďuje v porovnání s normálním stavem. Věříme, že vše se co nejdříve vrátí do normálu. Ale pro ty z vás, kteří mají zájem získávat padnoucí pracovní nabídky jako první, nabízíme možnost vstoupit do naší komunity talentů. Naši náboráři na Tebe získají kontakt a jakmile se situace trošku uklidní a my budeme moci opět zvát na osobní pohovory, určitě o nás bude zase slyšet!

What's next? Join ZF

Ať už v oblasti výzkumu a vývoje, IT, výroby nebo v obchodní administrativě - ZF nabízí rozmanité a zajímavé možnosti v mnoha pracovních odvětvích!

Obsazujeme klíčové pozice

Diagnostický inženýr v Plzni

Chcete se podílet na vývoji nových technologií pro automobilový průmysl? Hledáme kolegy se zaměřením na hybridní vozy a elektrické pohony, nebo na automatické převodovky.
  • Vaším úkolem bude parametrizace a kalibrace diagnostických a software řídících funkcí. Odladění těchto funkcí bude probíhat jak na HiL systémech, tak i přímo ve vozidlech.

Pracovní příležitosti v Klášterci

Vozidla šetrnější k životnímu prostředí jsou budoucnost. Proto rosteme! Pro naší pobočku v Klášterci nad Ohří hledáme nové členy týmu.

Výzkum a vývoj v Plzni

Hledáme nové kolegy a kolegyně do vývojového centra, se zaměřením na vývoj automatických převodovek pro osobní automobily předních světových značek.

Logistika a nákup v Klášterci

Přidejte se k nám a podpořte náš růst výroby! Pro naší pobočku v Klášterci nad Ohří hledáme nové členy týmu.

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE PRO STUDENTY - NASTARTUJ SVOU KARIÉRU V ZF

Nabízíme práci studentům

Ukončil/a jsi studium a chtěl/a bys skvělou práci na plný nebo částečný úvazek? Prozkoumej naši aktuální nabídku pozic pro absolventy a nenech si tak utéct šanci stát se součástí ZF. Ve všech pobočkách máme zkušené týmy, které se s tebou podělí o své znalosti a zkušenosti. Budeš mít možnost podílet se na zajímavých projektech, vývoji technologií budoucnosti a mnoho dalšího. Aby ses u nás lépe zorientoval/a, máme pro tebe připravené i školení, které tě seznámí s celou firmou.

Bakalářská nebo diplomová práce

Hledáš-li zajímavé téma pro svou bakalářskou nebo diplomovou práci, neváhej a ozvi se nám! Naši odborníci ti rádi pomohou.

Formula Student

ZF podporuje studenty, kteří jsou šikovní, vynalézaví a soutěživí! Jedeme v tom s vámi! Již od roku 2007 organizuje společnost ZF závodní campy pro týmy sponzorované skupinou. V současnosti podporujeme 26 týmů z celého světa. Kolem 60 techniků a odborníků z různých specializovaných oddělení ZF poskytuje mladým talentům pomoc a inspiraci. Kromě svého know-how nabízí ZF týmům high-tech závodní komponenty, finanční pomoc, ale také pořádá teambuildingové akce.

ZF ve světě

Produkty a technologie

Díky intenzivnímu výzkumu společnost ZF vyvíjí příslušné technologie a určuje trendy efektivity, bezpečnosti, autonomního řízení, eMobility a digitalizace.
Prostřednictvím špičkových technologií a osvědčených produktů ZF pomáhá přepravovat zboží z místa A do místa B a bezpečně dopravit cestující do jejich cíle. Oblasti uplatnění produktů ZF jsou však ještě rozmanitější: nabízí využití jak v automobilovém průmyslu, tak i mimo silnice.

Zahraniční pracovní příležitosti

V ZF máte příležitost pracovat v mezinárodním prostředí, podílet se na vývoji a výrobě široké škály produktů, jejichž následná distribuce probíhá napříč různými trhy a odvětvími. Navíc, v tomto neustále rostoucím a dynamickém prostředí máte šanci růst a zároveň hrát zásadní roli při určování globálních trendů budoucnosti.

Servisní služby

ZF Aftermarket je spolehlivým partnerem po celou dobu životnosti vašich vozidel a aplikací. Podporujeme vás pomocí naší komplexní servisní sítě a poskytujeme kompletní sortiment poprodejních služeb.

Poznej ZF ještě víc