see. think. act.
whats-next
Domů

Vítejte v ZF

Pracujte pro ZF - jednoho z lídrů v oblasti technologií a inovací pro automobilový průmysl.

O společnosti ZF

Společnost ZF je globální technologickou společností dodávající systémy pro osobní automobily, užitková vozidla a průmyslové technologie, které umožňují další generaci mobility. ZF umožňuje vozidlům vidět, myslet a jednat. Ve čtyřech technologických oblastech – řízení pohybu vozidel, integrovaná bezpečnost, autonomní řízení a elektromobilita – nabízí společnost ZF komplexní produktová a softwarová řešení pro zavedené výrobce vozidel a nově vznikající poskytovatele služeb v oblasti dopravy a mobility. ZF elektrifikuje širokou škálu typů vozidel. Společnost svými produkty přispívá ke snižování emisí, ochraně klimatu a k větší bezpečnosti v mobilitě.

S přibližně 157 000 zaměstnanci po celém světě vykázala společnost ZF ve fiskálním roce 2021 tržby ve výši 38,3 mld. eur. Společnost provozuje 188 výrobních závodů v 31 zemích.

O společnosti

ZF v České republice

ZF je v ČR zastoupena v deseti městech, a to v Brně, Frýdlantu, Jablonci nad Nisou, Klášterci nad Ohří, Plzni, Praze, Staňkově, Staré Boleslavi a Žatci. Ve Zlíně se nachází odštěpná pobočka plzeňského vývojového centra. Společnost zaměstnává v zemi více než 3 500 lidí.

Práce v ZF

What's next? Join ZF

Ať už v oblasti výzkumu a vývoje, IT, výroby nebo v obchodní administrativě - ZF nabízí rozmanité a zajímavé možnosti v mnoha pracovních odvětvích!

Obsazujeme klíčové pozice

Vývoj nových technologií v Plzni

Hledáme vývojáře i vývojářky do R&D centra v Plzni. Podílet se můžete na vývoji hybridních vozů, elektromobilů nebo na vytváření inteligentní konektivity.

Pracovní příležitosti v Klášterci

Vozidla šetrnější k životnímu prostředí jsou budoucnost. Proto rosteme! Pro naší pobočku v Klášterci nad Ohří hledáme nové členy týmu.

Příležitosti v R&D pro absolventy

V R&D centrech v Plzni, Zlíně i Jablonci nad Nisou najde uplatnění každý šikovný absolvent! Strojaři, elektrotechnici i absolventi dalších technických fakult u nás můžou růst po boku expertů v oboru (i na příležitostných zahraničních stážích).

Volné pozice ve Frýdlantu

Přidejte se k nám! Pro naší pobočku ve Frýdlantu hledáme nové členy týmu.

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE PRO STUDENTY - NASTARTUJ SVOU KARIÉRU V ZF

Nabízíme práci studentům

Ukončil/a jsi studium a chtěl/a bys skvělou práci na plný nebo částečný úvazek? Prozkoumej naši aktuální nabídku pozic pro absolventy a nenech si tak utéct šanci stát se součástí ZF. Ve všech pobočkách máme zkušené týmy, které se s tebou podělí o své znalosti a zkušenosti. Budeš mít možnost podílet se na zajímavých projektech, vývoji technologií budoucnosti a mnoho dalšího. Aby ses u nás lépe zorientoval/a, máme pro tebe připravené i školení, které tě seznámí s celou firmou.

Bakalářská nebo diplomová práce

Hledáš-li zajímavé téma pro svou bakalářskou nebo diplomovou práci, neváhej a ozvi se nám! Naši odborníci ti rádi pomohou.

Formula Student

ZF podporuje studenty, kteří jsou šikovní, vynalézaví a soutěživí! Jedeme v tom s vámi! Již od roku 2007 organizuje společnost ZF závodní campy pro týmy sponzorované skupinou. V současnosti podporujeme 26 týmů z celého světa. Kolem 60 techniků a odborníků z různých specializovaných oddělení ZF poskytuje mladým talentům pomoc a inspiraci. Kromě svého know-how nabízí ZF týmům high-tech závodní komponenty, finanční pomoc, ale také pořádá teambuildingové akce.

ZF ve světě

Produkty a technologie

Díky intenzivnímu výzkumu společnost ZF vyvíjí příslušné technologie a určuje trendy efektivity, bezpečnosti, autonomního řízení, eMobility a digitalizace.
Prostřednictvím špičkových technologií a osvědčených produktů ZF pomáhá přepravovat zboží z místa A do místa B a bezpečně dopravit cestující do jejich cíle. Oblasti uplatnění produktů ZF jsou však ještě rozmanitější: nabízí využití jak v automobilovém průmyslu, tak i mimo silnice.

Zahraniční pracovní příležitosti

V ZF máte příležitost pracovat v mezinárodním prostředí, podílet se na vývoji a výrobě široké škály produktů, jejichž následná distribuce probíhá napříč různými trhy a odvětvími. Navíc, v tomto neustále rostoucím a dynamickém prostředí máte šanci růst a zároveň hrát zásadní roli při určování globálních trendů budoucnosti.

Servisní služby

ZF Aftermarket je spolehlivým partnerem po celou dobu životnosti vašich vozidel a aplikací. Podporujeme vás pomocí naší komplexní servisní sítě a poskytujeme kompletní sortiment poprodejních služeb.

Poznej ZF ještě víc