see. think. act.
Vitajte v ZF Vitajte v ZF
Home

Vitajte v ZF

Pracujte pre spoločnosť ZF - jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.

O spoločnosti ZF

Spoločnosť ZF je globálna technologická spoločnosť dodávajúca systémy pre osobné a úžitkové vozidlá a priemyselné technológie, ktorými umožňuje zavádzať novú generáciu mobility. ZF umožňuje vozidlám vidieť, myslieť a konať. Spoločnosť ponúka komplexné produktové a softvérové riešenia pre etablovaných výrobcov vozidiel aj novovznikajúcich poskytovateľov služieb v oblasti dopravy a mobility, a to v štyroch technologických oblastiach: v oblasti riadenia pohybu vozidiel, integrovanej bezpečnosti, automatizovanej jazdy a elektrickej mobility, pričom elektrifikuje širokú škálu typov vozidiel. Svojimi výrobkami spoločnosť prispieva k znižovaniu emisií, ochrane klímy a zlepšovaniu v oblasti bezpečnej mobility.

ZF má na celom svete približne 165 000 zamestnancov a vo fiškálnom roku 2022 vykázala tržby vo výške 43,8 miliardy EUR. Prevádzkuje 168 výrobných závodov v 32 krajinách.

O spoločnosti

ZF na Slovensku

Koncern ZF je na Slovensku zastúpený spoločnosťami ZF Slovakia a.s. (Trnava, Levice, Komárno, Šahy a Detva) a ZF Active Safety Slovakia s.r.o. (Nové Mesto nad Váhom). Celkové ročné tržby slovenských závodov predstavujú viac okolo 800 mil.€ a počet zamestnancov presahuje 4100.

Náborové centrá

Trnava

V závode zameranom na technológie hnacieho ústrojenstva pracuje viac ako 1500 zamestnancov.

Pridaj sa k nášmu tímu vo výrobe alebo na podporných oddeleniach výskumu a vývoja, nástrojárne, či nákupu.

Levice

V závode zameranom predovšetkým na technológie podvozkov pracuje viac ako 1500 zamestnancov. Nachádzajú sa tu aj podporné oddelenia ako nákup.

Pridaj sa k nášmu tímu na montáži tlmičov, alebo ako technológ automatizácie a robotizácie, alebo iný špecialista.

Nové Mesto nad Váhom

V závode zameranom na technológie aktívnej bezpečnosti pracuje viac ako 350 zamestnancov. Okrem montáže sa tu nachádzajú aj podporné oddelenia nákupu, kvality, logistiky a inžinieringu.

Staň sa súčasťou nášho tímu a získaj zaujímavú prácu v našej spoločnosti.

Komárno

Závod bol otvorený v roku 2019 a pracuje v ňom viac ako 100 zamestnancov.

Pridaj sa k nášmu tímu na montáži spojok, alebo ako technológ automatizácie a robotizácie, alebo iný špecialista.

Šahy

Závod bol otvorený v roku 2018 a pracuje v ňom viac takmer 300 zamestnancov.

Pridaj sa k nášmu tímu vo výrobe vonkajších valcov tlmičov, alebo ako technológ automatizácie a robotizácie, alebo iný špecialista.

Detva

Závod bol otvorený v roku 2019 a pracuje v ňom viac takmer 300 zamestnancov.

Pridaj sa k nášmu tímu na montáži podvozkových komponentov alebo ako technológ automatizácie a robotizácie, alebo iný špecialista.

Programy pre študentov a absolventov

ZF vo svete

Produkty a technológie

Vďaka intenzívnemu výskumu spoločnosť ZF vyvíja príslušné technológie pre bezpečnosť, výkon, autonómne riadenie, elektronickú mobilitu a digitalizáciu. Prostredníctvom špičkovej technológie a osvedčených výrobkov spoločnosť ZF pomáha prepraviť tovar z bodu A do bodu B a bezpečne dopraviť ľudí do ich cieľa. Oblasti využitia ZF produktov sú však ešte rozmanitejšie: ponúkajú využitie nielen v automobilovom priemysle ale aj mimo neho.

Globálne pracovné pozície

V spoločnosti ZF máte možnosť pracovať v medzinárodnom prostredí, podielať sa na vývoji a výrobe produktov, ktoré sa distribuujú na rôzne trhy a odvetvia. Okrem toho budete mať príležitosť kariérne rásť v dynamickom prostredí a zároveň zohrávať kľúčovú úlohu pri určovaní globálnych trendov budúcnosti.

Získajte viacej informácií o ZF