see. think. act.
Vitajte v ZF

Vitajte v ZF

Pracujte pre spoločnosť ZF - jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.

ZF Friedrichshafen AG

Spoločnosť ZF je technologický koncern s celosvetovou pôsobnosťou dodávajúca systémy pre mobilitu osobných automobilov, úžitkových vozidiel, priemyselnú technológiu a umožňujúci ďalšiu generáciu mobility. ZF umožňuje vozidlám vidieť, myslieť a konať. V štyroch technologických oblastiach – riadenie pohybu vozidiel, integrovaná bezpečnosť, autonómne riadenie a elektromobilita – ZF ponúka komplexné produktové a softvérové riešenia nielen pre etablované výrobcov automobilov, ale aj pre novo vznikajúce spoločnosti v oblasti prepravy a mobility. ZF elektrifikuje širokú škálu typov vozidiel. Spoločnosť svojimi produktmi prispieva k znižovaniu emisií, ochrane klímy a k väčšej bezpečnosti v oblasti mobility.

Spoločnosť ZF vo fiškálnom roku 2020 vykázala obrat vo výške 32,6 miliárd EUR. Spoločnosť zamestnáva viac ako 150 000 zamestnancov po celom svete v zhruba 270 pobočkách v 42 krajinách sveta.

O spoločnosti

ZF na Slovensku

Koncern ZF je na Slovensku zastúpený spoločnosťami ZF Slovakia a.s. (Trnava, Levice, Komárno, Šahy a Detva) a ZF Active Safety Slovakia s.r.o. (Nové Mesto nad Váhom). Celkové ročné tržby slovenských závodov predstavujú viac ako 750 mil.€ a počet zamestnancov presahuje 4000.

Náborové centrá

Trnava

V závode zameranom na technológie hnacieho ústrojenstva pracuje viac ako 1500 zamestnancov.

Pridaj sa k nášmu tímu vo výrobe alebo na podporných oddeleniach výskumu a vývoja, nástrojárne, či nákupu.

Levice

V závode zameranom predovšetkým na technológie podvozkov pracuje viac ako 1500 zamestnancov. Nachádzajú sa tu aj podporné oddelenia ako nákup.

Pridaj sa k nášmu tímu na montáži tlmičov, alebo ako technológ automatizácie a robotizácie, alebo iný špecialista.

Nové Mesto nad Váhom

V závode zameranom na technológie aktívnej bezpečnosti pracuje viac ako 500 zamestnancov. Okrem montáže sa tu nachádzajú aj podporné oddelenia nákupu, kvality, logistiky a inžinieringu.

Staň sa súčasťou nášho tímu a získaj zaujímavú prácu v našej spoločnosti.

Komárno

Závod bol otvorený v roku 2019 a pracuje v ňom viac ako 100 zamestnancov.

Pridaj sa k nášmu tímu na montáži spojok, alebo ako technológ automatizácie a robotizácie, alebo iný špecialista.

Šahy

Závod bol otvorený v roku 2018 a pracuje v ňom viac ako 100 zamestnancov.

Pridaj sa k nášmu tímu vo výrobe vonkajších valcov tlmičov, alebo ako technológ automatizácie a robotizácie, alebo iný špecialista.

Detva

Závod bol otvorený v roku 2019 a pracuje v ňom viac ako 100 zamestnancov.

Pridaj sa k nášmu tímu na montáži podvozkových komponentov alebo ako technológ automatizácie a robotizácie, alebo iný špecialista.

Programy pre študentov a absolventov

ZF vo svete

Produkty a technológie

Vďaka intenzívnemu výskumu spoločnosť ZF vyvíja príslušné technológie pre bezpečnosť, výkon, autonómne riadenie, elektronickú mobilitu a digitalizáciu. Prostredníctvom špičkovej technológie a osvedčených výrobkov spoločnosť ZF pomáha prepraviť tovar z bodu A do bodu B a bezpečne dopraviť ľudí do ich cieľa. Oblasti využitia ZF produktov sú však ešte rozmanitejšie: ponúkajú využitie nielen v automobilovom priemysle ale aj mimo neho.

Globálne pracovné pozície

V spoločnosti ZF máte možnosť pracovať v medzinárodnom prostredí, podielať sa na vývoji a výrobe produktov, ktoré sa distribuujú na rôzne trhy a odvetvia. Okrem toho budete mať príležitosť kariérne rásť v dynamickom prostredí a zároveň zohrávať kľúčovú úlohu pri určovaní globálnych trendov budúcnosti.

Získajte viacej informácií o ZF