hannes_web

Vitajte v ZF

Pracujte pre spoločnosť ZF - jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.

ZF Friedrichshafen AG

Spoločnosť ZF je celosvetovo aktívny technologický koncern, ktorý dodáva systémy pre mobilitu osobných a úžitkových vozidiel a priemyselných technológií. Prostredníctvom obsiahleho portfólia technológií ponúka spoločnosť ZF komplexné riešenia pre etablovaných automobilových výrobcov, ale aj firmy zaoberajúce sa mobilitou a novovzniknuté firmy v oblasti prepravy a mobility. Ťažiskom ďalšieho vývoja systémov ZF je automatizácia a digitálne sieťové prepojenie. ZF umožňuje automobilom vidieť, myslieť a konať.

Spoločnosť ZF má 148 000 pracovníkov a svojimi približne 240 závodmi je zastúpená v 41 krajinách. V roku 2019 dosiahla spoločnosť ZF obrat vo výške 36,5 miliardy eur a sedem percent svojho obratu investovala do výskumu a vývoja.

Spoločnosť ZF bola založená v roku 1915 a postupne sa vyvinula z dodávateľa špecializujúceho sa na letecké technológie až na celosvetový koncern technológii mobility. Podielovými vlastníkmi koncernu sú vďaka svojim 93,8 percentám nadácia Zeppelin-Stiftung spravovaná mestom Friedrichshafen a nadácia Dr. Jürgen und Irmgard Ulderup Stiftung, Lemförde, so 6,2 percentami.

O spoločnosti

ZF na Slovensku

Koncern ZF je na Slovensku zastúpený spoločnosťami ZF Slovakia a.s. (Trnava, Levice, Komárno, Šahy a Detva) a TRW Automotive s.r.o. (Nové Mesto nad Váhom). Celkové ročné tržby slovenských závodov predstavujú viac ako 750 mil.€ a počet zamestnancov presahuje 4000.

Náborové centrá

Trnava

V závode zameranom na technológie hnacieho ústrojenstva pracuje viac ako 1500 zamestnancov.

Pridaj sa k nášmu tímu vo výrobe alebo na podporných oddeleniach výskumu a vývoja, nástrojárne, či nákupu.

Levice

V závode zameranom predovšetkým na technológie podvozkov pracuje viac ako 1500 zamestnancov. Nachádzajú sa tu aj podporné oddelenia ako nákup.

Pridaj sa k nášmu tímu na montáži tlmičov, alebo ako technológ automatizácie a robotizácie, alebo iný špecialista.

Nové Mesto nad Váhom

V závode zameranom na technológie aktívnej bezpečnosti pracuje viac ako 500 zamestnancov. Okrem montáže sa tu nachádzajú aj podporné oddelenia nákupu, kvality, logistiky a inžinieringu.

Staň sa súčasťou nášho tímu a získaj zaujímavú prácu v našej spoločnosti.

Komárno

Závod bol otvorený v roku 2019 a pracuje v ňom viac ako 100 zamestnancov.

Pridaj sa k nášmu tímu na montáži spojok, alebo ako technológ automatizácie a robotizácie, alebo iný špecialista.

Šahy

Závod bol otvorený v roku 2018 a pracuje v ňom viac ako 100 zamestnancov.

Pridaj sa k nášmu tímu vo výrobe vonkajších valcov tlmičov, alebo ako technológ automatizácie a robotizácie, alebo iný špecialista.

Detva

Závod bol otvorený v roku 2019 a pracuje v ňom viac ako 100 zamestnancov.

Pridaj sa k nášmu tímu na montáži podvozkových komponentov alebo ako technológ automatizácie a robotizácie, alebo iný špecialista.

Programy pre študentov a absolventov

ZF vo svete

Produkty a technológie

Vďaka intenzívnemu výskumu spoločnosť ZF vyvíja príslušné technológie pre bezpečnosť, výkon, autonómne riadenie, elektronickú mobilitu a digitalizáciu. Prostredníctvom špičkovej technológie a osvedčených výrobkov spoločnosť ZF pomáha prepraviť tovar z bodu A do bodu B a bezpečne dopraviť ľudí do ich cieľa. Oblasti využitia ZF produktov sú však ešte rozmanitejšie: ponúkajú využitie nielen v automobilovom priemysle ale aj mimo neho.

vision Magazine

Náš online magazín predstavuje všetky aspekty ZF. Vďaka správam, videám a reportážam zo zákulisia sa dozviete, ako spoločnosť formuje mobilitu budúcnosti.

Globálne pracovné pozície

V spoločnosti ZF máte možnosť pracovať v medzinárodnom prostredí, podielať sa na vývoji a výrobe produktov, ktoré sa distribuujú na rôzne trhy a odvetvia. Okrem toho budete mať príležitosť kariérne rásť v dynamickom prostredí a zároveň zohrávať kľúčovú úlohu pri určovaní globálnych trendov budúcnosti.

Získajte viacej informácií o ZF