zf_poland_slide5b

Witamy w ZF!

Czołowe i innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej w ZF - pracuj dla jednego z wiodących dostawców części samochodowych na świecie.

ZF Friedrichshafen AG

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Firma ZF, która przejęła WABCO Holdings Inc. w dniu 29.05.2020, zatrudnia obecnie 160 tys. pracowników w około 260 lokalizacjach w 41 krajach. W 2019 r. te dwie niezależne firmy osiągnęły obroty na poziomie 36,5 mld EUR (ZF) oraz 3,4 mld EUR (WABCO)

Grupa ZF prowadzi w Polsce działalność w 7 lokalizacjach: Bielsku-Białej, Czechowicach – Dziedzicach, Częstochowie, Gliwicach, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. W roku 2019 Grupa ZF w Polsce osiągnęła sprzedaż na poziomie 580 milionów EUR i zatrudniała 8 000 osób (na dzień 31.12.2019). Obszar działalności ZF w naszym kraju jest bardzo szeroki i obejmuje zakłady produkcyjne, centra inżynieryjne R&D, centra usług takich jak IT, finanse, zakupy czy HR oraz dział ZF Aftermarket, który oferuje szeroką gamę produktów do układów napędowych, kierowniczych i podwozi pod markami SACHS, LEMFÖRDER, TRW, BOGE i ZF.

ZF w polsce

ZF w Polsce

Obecne w Polsce oddziały koncernu ZF umożliwiają pracę i rozwój w wielu dziedzinach bezpośrednio lub pośrednio związanych z branżą motoryzacyjną. Miejsce w strukturach firmy znajdą osoby, które ukończyły studia na kierunkach ekonomicznych, informatycznych, elektrotechnicznych, filologicznych lub pokrewnych. Cały czas poszukujemy talentów i specjalistów do naszego zespołu!

Znajdź pracę w ZF

What's next? Join ZF

Inżynieria, badania i rozwój, IT, produkcja czy administracja biznesowa. ZF oferuje różnorodne i interesujące możliwości w wielu dziedzinach oraz obszarach pracy!

Praca w ZF

Kluczowe rekrutacje

Badania i Rozwój

Software, hardware, testy, algorytmy - nasze Centra Inżynieryjne mają bardzo szeroki zakres działań. Dołącz do ZF, by pracować nad technologią przyszłości.

IT

Administracja serwerami? Zarządzanie projektem IT? Cyberbezpieczeństwo? W ZF znajdziesz dla siebie miejsce w jednym z naszych trzech centrów IT!

Technologia Produkcji i Jakość

Pracujemy nad najnowocześniejszymi technologiami. Twórz z nami przyszłość branży motoryzacyjnej!

Logistyka i Zakupy

Chcesz budować globalną strategię zaopatrzenia dla wszystkich zakładów ZF na całym świecie? Sprawdź, kogo obecnie poszukujemy.

Finanse i Rachunkowość

Połącz znajomość języka obcego z pracą Centrum Obsługi Finansowej. Pracuj w międzynarodowym środowisku i obsługuj jednostki z całego świata np. z Niemiec, Francji i Włoch.

Bielsko-Biała

Zakłady produkcyjne, Centrum Inżynieryjne i Globalne Centrum Rekrutacji - Bielsko-Biała daje ogromne możliwości rozwoju w strukturach ZF!

Czechowice-Dziedzice

Zakład Układów Kierowniczych w Czechowicach-Dziedzicach jest uznanym na rynku lokalnym pracodawcą oraz jednym z największych dostawców komponentów w branży motoryzacyjnej.

Częstochowa

W Częstochowie zatrudniamy kilka tysięcy pracowników. Inżynierów, programistów, informatyków, księgowych czy też pracowników produkcji. Na pewno znajdziesz interesującą dla Ciebie ofertę!

Gliwice

Zakład Produkcji Układów Wspomagania Hamulcowego to jeden z najważniejszych w Europie dostawców wysokiej klasy systemów hamulcowych.

Łódź

W Łodzi pracujemy nad rozwiązaniami z zakresu informatyki oraz inżynierii. To tutaj projektujemy, a następnie przeprowadzamy testy aktywnych systemów bezpieczeństwa.

Studenci i absolwenci

Globalny Program Stażowy

18 miesięczny staż w jednym z oddziałów ZF, dający możliwość poznania branży motoryzacyjnej od podszewki poprzez codzienne wspieranie pracy wybranego działu. W ramach programu uczestnicy mogą wziąć udział w wymianie zagranicznej i zdobyć międzynarodowe doświadczenie.

Program Ambasadorski

Skierowany głównie do studentów II, III lub IV roku. Zadaniem ambasadorów ZF jest reprezentowanie ZF na uczelni, współpraca z Biurem Karier i organizacjami studenckimi oraz pomoc przy organizacji Targów Pracy i spotkań promocyjnych.

IT Young Talents Development Program

Przeznaczony dla studentów i absolwentów kierunków związanych z branżą IT program stażowy, podczas którego uczestniczy mają możliwość pracować w międzynarodowym środowisku oraz zdobywać praktyczną wiedzę i doświadczenie informatyczne.

ZF na świecie

Produkty i technologie

Dzięki intensywnym badaniom ZF rozwija odpowiednie technologie dotyczące wydajności, bezpieczeństwa, autonomicznej jazdy, e-mobilności i digitalizacji.
Rozwinięta technologia i sprawdzone produkty ZF pomagają transportować towary z punktu A do punktu B oraz bezpiecznie przewozić ludzi. Możliwości zastosowania produktów ZF są jednak o wiele bardzie zróżnicowane – nie tylko w sektorze motoryzacyjnym, ale i poza nim.


Globalne miejsce pracy

W ZF masz możliwość pracowania w międzynarodowym środowisku nad produktami, które będą dystrybuowane na rynkach obejmujących wiele branż. Dodatkowo będziesz mieć szansę rozwijać się w dynamicznie zmieniającym się i elastycznym środowisku, jak również odgrywać kluczową rolę w wyznaczaniu trendów.

Specjaliści serwisowi

ZF Aftermarket jest niezawodnym partnerem podczas całego cyklu życiowego pojazdów i aplikacji. Zapewniamy wsparcie poprzez kompleksową sieć serwisową, zapewniając pełen zakres usług posprzedażowych.

ZF Centrum Prasowe

Najnowsze wiadomości i komunikaty prasowe (w języku angielskim)

Poznaj ZF