Polska
ZF-Poland_Stage ZF-Poland_Stage
Strona Główna

Twórz przyszłość z ZF

Innowacyjne rozwiązania motoryzacyjne ZF - pracuj dla jednego z wiodących na świecie dostawców części samochodowych.

O firmie ZF

ZF jest globalną firmą technologiczną dostarczającą zaawansowane rozwiązania z zakresu mobilności dla samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i przemysłu. Wszechstronna oferta produktów ZF jest skierowana przede wszystkim do producentów pojazdów i dostawców usług z zakresu mobilności oraz firm rozpoczynających działalność w dziedzinie transportu. ZF elektryfikuje szeroką gamę typów pojazdów. Dzięki swoim produktom firma przyczynia się do redukcji emisji, ochrony klimatu oraz poprawy bezpieczeństwa mobilności. Oprócz sektora motoryzacyjnego - samochodów osobowych i pojazdów użytkowych - ZF oferuje również usługi dla takich segmentów rynku, jak maszyny budowlane i rolnicze, energia wiatrowa, napędy morskie, napędy kolejowe i systemy kontrolne.

W 2023 roku firma ZF osiągnęła sprzedaż na poziomie 46,6 mld EUR, zatrudniając na całym świecie około 168 700 pracowników. Firma posiada 162 zakładów produkcyjnych w 31 krajach.

ZF w Polsce

Obecne w Polsce oddziały koncernu ZF umożliwiają pracę i rozwój w wielu dziedzinach bezpośrednio lub pośrednio związanych z branżą motoryzacyjną. Miejsce w strukturach firmy znajdą osoby, które ukończyły studia na kierunkach ekonomicznych, informatycznych, elektrotechnicznych, filologicznych lub pokrewnych. Cały czas poszukujemy talentów i specjalistów do naszego zespołu!

ZF w Polsce

Praca w ZF w Polsce

Inżynieria, badania i rozwój, IT, produkcja czy administracja biznesowa. ZF oferuje różnorodne i interesujące możliwości pracy w wielu dziedzinach!

ZF in Poland ZF in Poland
zf.com

zf.com

ZF to działający na całym świecie koncern technologiczny. Przedsiębiorstwo dostarcza wysoce zaawansowane produkty i systemy z zakresu mobilności samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i rozwiązań dla przemysłu.

ZF Aftermarket

Specjaliści serwisowi

ZF Aftermarket jest niezawodnym partnerem podczas całego cyklu życiowego pojazdów i aplikacji. Zapewniamy wsparcie poprzez kompleksową sieć serwisową, zapewniając pełen zakres usług posprzedażowych.

Technologie

Technologie

Dzięki intensywnym badaniom ZF rozwija odpowiednie technologie dotyczące wydajności, bezpieczeństwa, autonomicznej jazdy, e-mobilności i digitalizacji. Rozwinięta technologia i sprawdzone produkty ZF pomagają transportować towary z punktu A do punktu B oraz bezpiecznie przewozić ludzi. Możliwości zastosowania produktów ZF są jednak o wiele bardzie zróżnicowane – nie tylko w sektorze motoryzacyjnym, ale i poza nim.