see. think. act.
Polska
  • Strona Główna
  • ZF w Polsce
  • Kariera
  • Aktualności
  • Zeppelin Tour 2021
web_slider_v2

Zeppelin Tour 2021

SPÓJRZ W NIEBO! W ramach Zeppelin Tour 2021 sterowiec ZF przeleci nad Polską w dniach od 11 do 16 września 2021 roku.

zf_poland_slide5b

Witamy w ZF!

Czołowe i innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej w ZF - pracuj dla jednego z wiodących dostawców części samochodowych na świecie.

ZF Friedrichshafen AG

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe produkty i oprogramowanie dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla szerokiej gamy pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń, ochrony klimatu i poprawy bezpieczeństwa transportu.

W roku finansowym 2020 firma ZF, osiągnęła obroty na poziomie 32,6 mld EU. Zatrudniała 150 tys. pracowników w około 270 lokalizacjach w 42 krajach.

ZF prowadzi w Polsce działalność w 7 lokalizacjach: Bielsku-Białej, Czechowicach – Dziedzicach, Częstochowie, Gliwicach, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Obszar działalności ZF w naszym kraju jest bardzo szeroki i obejmuje zakłady produkcyjne, centra inżynieryjne R&D, centra usług takich jak IT, finanse, zakupy czy HR oraz dział ZF Aftermarket, który oferuje szeroką gamę produktów do układów napędowych, kierowniczych i podwozi pod markami SACHS, LEMFÖRDER, TRW, BOGE i ZF.

ZF w polsce

ZF w Polsce

Obecne w Polsce oddziały koncernu ZF umożliwiają pracę i rozwój w wielu dziedzinach bezpośrednio lub pośrednio związanych z branżą motoryzacyjną. Miejsce w strukturach firmy znajdą osoby, które ukończyły studia na kierunkach ekonomicznych, informatycznych, elektrotechnicznych, filologicznych lub pokrewnych. Cały czas poszukujemy talentów i specjalistów do naszego zespołu!

Znajdź pracę w ZF

What's next? Join ZF

Inżynieria, badania i rozwój, IT, produkcja czy administracja biznesowa. ZF oferuje różnorodne i interesujące możliwości w wielu dziedzinach oraz obszarach pracy!

Praca w ZF

Kluczowe rekrutacje

Badania i Rozwój

Software, hardware, testy, algorytmy - nasze Centra Inżynieryjne mają bardzo szeroki zakres działań. Dołącz do ZF, by pracować nad technologią przyszłości.

IT

Administracja serwerami? Zarządzanie projektem IT? Cyberbezpieczeństwo? W ZF znajdziesz dla siebie miejsce w jednym z naszych trzech centrów IT!

Technologia Produkcji i Jakość

Pracujemy nad najnowocześniejszymi technologiami. Twórz z nami przyszłość branży motoryzacyjnej!

Logistyka i Zakupy

Chcesz budować globalną strategię zaopatrzenia dla wszystkich zakładów ZF na całym świecie? Sprawdź, kogo obecnie poszukujemy.

Finanse i Rachunkowość

Połącz znajomość języka obcego z pracą Centrum Obsługi Finansowej. Pracuj w międzynarodowym środowisku i obsługuj jednostki z całego świata np. z Niemiec, Francji i Włoch.

Bielsko-Biała

Zakłady produkcyjne, Centrum Inżynieryjne i Globalne Centrum Rekrutacji - Bielsko-Biała daje ogromne możliwości rozwoju w strukturach ZF!

Czechowice-Dziedzice

Zakład Układów Kierowniczych w Czechowicach-Dziedzicach jest uznanym na rynku lokalnym pracodawcą oraz jednym z największych dostawców komponentów w branży motoryzacyjnej.

Częstochowa

W Częstochowie zatrudniamy kilka tysięcy pracowników. Inżynierów, programistów, informatyków, księgowych czy też pracowników produkcji. Na pewno znajdziesz interesującą dla Ciebie ofertę!

Gliwice

Zakład Produkcji Układów Wspomagania Hamulcowego to jeden z najważniejszych w Europie dostawców wysokiej klasy systemów hamulcowych.

Łódź

W Łodzi pracujemy nad rozwiązaniami z zakresu informatyki oraz inżynierii. To tutaj projektujemy, a następnie przeprowadzamy testy aktywnych systemów bezpieczeństwa.

Studenci i absolwenci

Globalny Program Stażowy

18 miesięczny staż w jednym z oddziałów ZF, dający możliwość poznania branży motoryzacyjnej od podszewki poprzez codzienne wspieranie pracy wybranego działu. W ramach programu uczestnicy mogą wziąć udział w wymianie zagranicznej i zdobyć międzynarodowe doświadczenie.

Program Ambasadorski

Skierowany głównie do studentów II, III lub IV roku. Zadaniem ambasadorów ZF jest reprezentowanie ZF na uczelni, współpraca z Biurem Karier i organizacjami studenckimi oraz pomoc przy organizacji Targów Pracy i spotkań promocyjnych.

IT Young Talents Development Program

Przeznaczony dla studentów i absolwentów kierunków związanych z branżą IT program stażowy, podczas którego uczestniczy mają możliwość pracować w międzynarodowym środowisku oraz zdobywać praktyczną wiedzę i doświadczenie informatyczne.

ZF na świecie

Produkty i technologie

Dzięki intensywnym badaniom ZF rozwija odpowiednie technologie dotyczące wydajności, bezpieczeństwa, autonomicznej jazdy, e-mobilności i digitalizacji.
Rozwinięta technologia i sprawdzone produkty ZF pomagają transportować towary z punktu A do punktu B oraz bezpiecznie przewozić ludzi. Możliwości zastosowania produktów ZF są jednak o wiele bardzie zróżnicowane – nie tylko w sektorze motoryzacyjnym, ale i poza nim.


Globalne miejsce pracy

W ZF masz możliwość pracowania w międzynarodowym środowisku nad produktami, które będą dystrybuowane na rynkach obejmujących wiele branż. Dodatkowo będziesz mieć szansę rozwijać się w dynamicznie zmieniającym się i elastycznym środowisku, jak również odgrywać kluczową rolę w wyznaczaniu trendów.

Specjaliści serwisowi

ZF Aftermarket jest niezawodnym partnerem podczas całego cyklu życiowego pojazdów i aplikacji. Zapewniamy wsparcie poprzez kompleksową sieć serwisową, zapewniając pełen zakres usług posprzedażowych.

ZF Centrum Prasowe

Najnowsze wiadomości i komunikaty prasowe (w języku angielskim)

Poznaj ZF