zf_poland_slide5b

Witamy w ZF!

Czołowe i innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej w ZF - pracuj dla jednego z wiodących dostawców części samochodowych na świecie.

zf_poland_slide4

#MobilityLifeBalance

Celem ZF jest dostarczenie praktycznie wszystkim i w każdym miejscu czystej, bezpiecznej mobilności, która jest zautomatyzowana, wygodna i przystępna cenowo.

ZF w Polsce i na świecie

ZF Friedrichshafen AG jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Dzięki bogatemu portfolio, koncern oferuje zintegrowane rozwiązania w obszarze mobilności producentom pojazdów, firmom przewozowym oraz start-upom. ZF nieustannie ulepsza swoje rozwiązania w obszarach digitalizacji i automatyzacji, aby umożliwić pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”).

W 2018 r. sprzedaż Grupy ZF wyniosła 36,9 miliardów euro. Firma zatrudnia 149 tysięcy pracowników w około 230 lokalizacjach w 40 krajach na świecie. Firma inwestuje każdego roku ponad sześć procent wartości swojej sprzedaży w prace badawczo-rozwojowe.


ZF w polsce

ZF w Polsce

Obecne w Polsce oddziały koncernu ZF umożliwiają pracę i rozwój w wielu dziedzinach bezpośrednio lub pośrednio związanych z branżą motoryzacyjną. Miejsce w strukturach firmy znajdą osoby, które ukończyły studia na kierunkach ekonomicznych, informatycznych, elektrotechnicznych, filologicznych lub pokrewnych. Cały czas poszukujemy talentów i specjalistów do naszego zespołu!

Znajdź pracę w ZF

What's next? Join ZF

Inżynieria, badania i rozwój, IT, produkcja czy administracja biznesowa. ZF oferuje różnorodne i interesujące możliwości w wielu dziedzinach oraz obszarach pracy!

Praca w ZF

Kluczowe rekrutacje

Badania i Rozwój

Software, hardware, testy, algorytmy - nasze Centra Inżynieryjne mają bardzo szeroki zakres działań. Dołącz do ZF, by pracować nad technologią przyszłości.

IT

Administracja serwerami? Zarządzanie projektem IT? Cyberbezpieczeństwo? W ZF znajdziesz dla siebie miejsce w jednym z naszych trzech centrów IT!

Technologia Produkcji i Jakość

Pracujemy nad najnowocześniejszymi technologiami. Twórz z nami przyszłość branży motoryzacyjnej!

Logistyka i Zakupy

Chcesz budować globalną strategię zaopatrzenia dla wszystkich zakładów ZF na całym świecie? Sprawdź, kogo obecnie poszukujemy.

Finanse i Rachunkowość

Połącz znajomość języka obcego z pracą Centrum Obsługi Finansowej. Pracuj w międzynarodowym środowisku i obsługuj jednostki z całego świata np. z Niemiec, Francji i Włoch.

Bielsko-Biała

Zakłady produkcyjne, Centrum Inżynieryjne i Globalne Centrum Rekrutacji - Bielsko-Biała daje ogromne możliwości rozwoju w strukturach ZF!

Czechowice-Dziedzice

Zakład Układów Kierowniczych w Czechowicach-Dziedzicach jest uznanym na rynku lokalnym pracodawcą oraz jednym z największych dostawców komponentów w branży motoryzacyjnej.

Częstochowa

W Częstochowie zatrudniamy kilka tysięcy pracowników. Inżynierów, programistów, informatyków, księgowych czy też pracowników produkcji. Na pewno znajdziesz interesującą dla Ciebie ofertę!

Gliwice

Zakład Produkcji Układów Wspomagania Hamulcowego to jeden z najważniejszych w Europie dostawców wysokiej klasy systemów hamulcowych.

Łódź

W Łodzi pracujemy naad rozwiązaniami z zakresu informatyki oraz inżynierii. To tutaj projektujemy, a następnie przeprowadzamy testy aktywnych systemów bezpieczeństwa.

Studenci i absolwenci

Globalny Program Stażowy

18 miesięczny staż w jednym z oddziałów ZF, dający możliwość poznania branży motoryzacyjnej od podszewki poprzez codzienne wspieranie pracy wybranego działu. W ramach programu uczestnicy mogą wziąć udział w wymianie zagranicznej i zdobyć międzynarodowe doświadczenie.

Program Ambasadorski

Skierowany głównie do studentów II, III lub IV roku. Zadaniem ambasadorów ZF jest reprezentowanie ZF na uczelni, współpraca z Biurem Karier i organizacjami studenckimi oraz pomoc przy organizacji Targów Pracy i spotkań promocyjnych.

IT Young Talents Development Program

Przeznaczony dla studentów i absolwentów kierunków związanych z branżą IT program stażowy, podczas którego uczestniczy mają możliwość pracować w międzynarodowym środowisku oraz zdobywać praktyczną wiedzę i doświadczenie informatyczne.

ZF na świecie

Produkty i technologie

Dzięki intensywnym badaniom ZF rozwija odpowiednie technologie dotyczące wydajności, bezpieczeństwa, autonomicznej jazdy, e-mobilności i digitalizacji.
Rozwinięta technologia i sprawdzone produkty ZF pomagają transportować towary z punktu A do punktu B oraz bezpiecznie przewozić ludzi. Możliwości zastosowania produktów ZF są jednak o wiele bardzie zróżnicowane – nie tylko w sektorze motoryzacyjnym, ale i poza nim.


vision Magazine

Nasz magazyn on-line pokazuje wszystkie aspekty działalności ZF. Dzięki raportom, filmom i sprawozdaniom dowiesz się, w jaki sposób kształtujemy mobilność jutra.

Globalne miejsce pracy

W ZF masz możliwość pracowania w międzynarodowym środowisku nad produktami, które będą dystrybuowane na rynkach obejmujących wiele branż. Dodatkowo będziesz mieć szansę rozwijać się w dynamicznie zmieniającym się i elastycznym środowisku, jak również odgrywać kluczową rolę w wyznaczaniu trendów.

Specjaliści serwisowi

ZF Aftermarket jest niezawodnym partnerem podczas całego cyklu życiowego pojazdów i aplikacji. Zapewniamy wsparcie poprzez kompleksową sieć serwisową, zapewniając pełen zakres usług posprzedażowych.

ZF Centrum Prasowe

Najnowsze wiadomości i komunikaty prasowe (w języku angielskim)

Poznaj ZF

Polub nas na facebooku!