ZF, “Best Brands Award 2018” ödülünü kazandı“Parça üreticisi” grubunda en iyi marka

Best Brands Award 2018. AUTOHAUS ve asp (Auto Service Praxis) değerlendirmesinde parça üreticisi ürün grubunda ZF birinci geldi.

Düzenlenen törende ödülü Jochen Leuthold aldı.

AUTOHAUS ve asp (Autoservicepraxis) her iki yılda bir “Best Brands Award” ödülünü veriyor. Springer Automotive Media grubunun 11.01.2018 günü gerçekleşen yeni yıl resepsiyonunda yeni yıla başarılı bir geçiş yapıldı.

Çünkü yeni yıl ZF için bir ödülle başladı. Müşteriye odaklanma, rekabet edebilen ürün yelpazesi ve ihtiyaca uygun ürün gamı sayesinde kazanılan “Best Brands Award 2018” ödülü kutlandı.

ZF, parça üreticisi ürün grubunda 10 üzerinden 8,43 puanla birinci oldu. Bu birinciliğin yanı sıra ZF, 127 şirket arasında genel değerlendirmede de üçüncü oldu. Düzenlenen törende ödülü Jochen Leuthold aldı.

Karar okuyucuların

Axel Springer yayınevinin düzenlediği branş magazinleri okur anketinde otomotiv sektöründe en sevilen markaların sıralaması belirlendi. Branş magazin okuyucuları için markaların çeşitli kategorilerde hangi imaja sahip oldukları araştırıldı.

Ürün grubu: Parça üreticisi

1. ZF (8,43)
2. NGK (8,32)
3. Bosch (8,30)

Kaynak: asp 12.02.18
www.autoservicepraxis.de

Okuyucuların şirket imajına yönelik geri bildirimleri bir markanın başarısı için önemli bir göstergedir.

Dışarıdan alınan olumlu etki ayrıca çalışanların başarılı çalışmalarını devam ettirme ve geliştirme konusunda motivasyonlarını da arttırmaktadır. ZF'nin başarısı teknolojide sürekli gelişim yeteneğine dayanmaktadır. Buna uygun çözümleri ZF Aftermarket sunmaktadır.

Küresel otomotiv yedek parça pazarının ürün ve hizmet sağlayıcı sıralamasında ikinci konumda olan ZF, sektöre yeni yollar gösterme ve Big Data ve Connectivity konularında itici kuvvet olma sorumluluğunu da hissetmektedir.

Ödüle layık görüldüğümüz için mutluyuz ve iki yıl sonra tekrar kazananlar arasında olmak için elimizden geleni yapacağız.