Araştırma ve Geliştirme

Yenilikler ile başarıya ulaşıyoruz

Araştırma ve geliştirme, geleceğe yönelik yapılacak en iyi yatırımdır. Ancak bu şekilde en yüksek seviyede kullanıcı faydası sağlayan makineler için yenilikler ve en iyi teknik performans sağlanabilir. ZF, kendi araştırma ve geliştirme çalışmalarından seri üretime hazır ürünler tasarlayan ve böylece geleceğe yatırım yapan yenilikçi bir şirkettir.

Sistematik Yenilik

Yeni teknolojilerin sürekli olarak geliştirilmesi ZF için hayati öneme sahiptir. Üreticiler, kendi araçlarını rekabette ön plana çıkaracak yenilikçi ürünler talep etmektedirler.

Daha iyi sürüş dinamiği, konforu ve güvenliği için gibi özelliklerin yanı sıra daha az bileşenler ve düzenekler, gün geçtikçe daha da çok talep edilmektedir. ZF AR-GE ekibi bu zorlukların üstesinden, uzmanlığı ve tüm araç dinamiklerine ilişkin açık anlayışı ile geliyor.

ZF, ürün stratejisinin devamlılığı için, piyasa, müşteri, ürün, teknoloji ve üretimi tüm yenilikler açısından sistematik olarak analiz eden ve değerlendiren bir entegre yönetim sistemi sunmaktadır.

Küresel Ağ

Dünya genelinde binlerce mühendis ve teknisyen AR-GE alanında çalışmaktadır. Burada bölümler ve işletme birimleri, müşteri ihtiyaçlarına en uygun ürünleri geliştirmek için piyasa ve ürün uzmanlığına odaklanıyorlar.

Firmanın AR-GE bölümü, işletme birimlerindeki gelişim ekiplerini desteklerken temel ve teorik araştırmaları yapıyor.

ZF teknolojisi hakkında daha fazlası