Güçten faydalanma

ZF mobilite sektörünün geleceğini belirliyor

ZF büyüyor. Son on yılda konsern ciddi bir büyüme kaydetti ve pazarda ağırlığını arttırdı. Ancak ZF daha ilerisini düşünüyor. Şirket, şu an sahip olduğu gücü gelecek için kendini en iyi şekilde konumlandırmak için kullanıyor.

Örneğin ciro, çalışan ve lokasyon sayısı gibi ZF konserninin karakteristik verileri 2006 yılından bu yana üçe katlandı. Şirketin güçlü organik büyümesinin yanı sıra, 2015 yılında TRW Automotive şirketinin satın alınmasının da bu başarıda payı büyük. TRW'nin “aktif ve pasif güvenlik teknolojisi” bölümü olarak entegre edilmesi ZF konsernini daha da güçlü kıldı: ne de olsa bu bölüm, ZF ürün yelpazesini otomatikleştirilmiş ve otonom sürüş için belirleyici faktörler olan güvenlik teknolojisi ve sensör sistemleri gibi önemli kompetans alanlarında genişletmektedir. Konsern, geleceğin mobilite beklentilerini karşılamak için akıllı çözümler sunmaktadır. ZF böylece mobilite sektörünün geleceğini belirliyor.

Ciro ve kârda düzenli artış ZF için önemlidir: konsern ancak bu şekilde borçlarını hızla hafifletebilir ve aynı zamanda araştırma ve geliştirmeye yatırım yapabilir.

ZF'deki değişim hakkında daha fazla bilgi edinin

Ayrıntılı bilgi