Rüzgâr enerjisi için servisRüzgâr enerjisi için küresel servis ağı

Rüzgâr enerjisi için A'dan Z'ye hizmet

Rüzgâr santrali dişli kutusu ve güç aktarma gruplarında ZF ile birlikte güçlü küresel ortaklık ve çok markalı ve kapsamlı hizmet avantajlarından faydalanın ve rakiplerinizle aranızda fark yaratın.

Son derece gelişmiş teknolojiler ve rekabetin yoğun olduğu bir pazarda günümüzde bozuk sistemlerin onarılmasının ötesinde hizmetler beklenmektedir. Bu nedenle, ZF Aftermarket müşterisi olarak en önemli rüzgâr enerjisi pazarlarında küresel servis ağımıza ve lokal servis merkezlerimize dünya genelinde eşit ve yüksek kalite standardıyla otomatik olarak dahil olursunuz.

Önde gelen üreticilerin çeşitli dişli kutusu modelleri ve yedek komple dişli kutularının sürekli hazır bulundurulması, rüzgâr enerjisi santrallerinizin ekonomik başarıyla işletilmesini sağlar. Dünya genelinde sunduğumuz yerinde servis, küresel bir uzman ağı ve One-Stop-Shop konsepti, bakım ve onarım çalışmalarında lojistik giderlerini büyük oranda azaltarak, maliyeti yüksek durma sürelerini en aza indirmektedir.

Saha servisimiz, karada ve denizde güç aktarma grubunun durumunu türbin üzerinde yerinde tespit edebilmektedir. Hassas ölçümlerle olası hasarlar zamanında tespit edilebilmekte ve ardıl hasarlara sebebiyet verilmeden giderilebilmektedir. Böylece, belirli parçalar onarılarak veya değiştirilerek beklenmedik işletim dışı kalma süreleri en aza indirilmektedir.

ZF Test Systems ağı üzerinden ayrıca olağanüstü test altyapımıza ulaşabilirsiniz. 0,5 MW ile 18 MW arası güce sahip test standları, dişli kutularında ve yataklarda pratiğe yakın stres testleri yapmaya elverişlidir - gerek araştırma ve geliştirme için, gerekse bakım ve onarım için.

Dünya genelinde rüzgâr enerjisi için servis ağı

Enerji pazarında rüzgâr enerjisinin artan önemi, pazarın giderek küreselleşmesiyle eş orantılıdır. ZF Aftermarket, olağanüstü uzmanlık bilgisiyle onarım ve servis hizmetlerini karşılayabilmek için dünyadaki önemli pazarların hepsinde faaliyet göstermektedir.

  • Angaje, küresel servis ağı
  • 11 Rüzgâr enerjisi lokasyonları
  • 3 Satış lokasyonları
  • Tecrübeli mühendisler ve servis uzmanları
  • Her yerde anında ve güvenilir destek
  • Hızlı, esnek servis ve kısa onarım süreleri
  • Olağanüstü hizmet kalitesi
  • Asya bölgesinde rüzgâr enerjisi servis aktivitelerinin genişletilmesi

Bizimle iletişime geçin

Daha fazla bilgi