Standart Binek Araçlar ve Ticari Taşıtlar için Debriyajlar

Ağır ticari araçlar veya tur otobüsleri için çift ağırlıklı volan ConAct ve XTend gibi ürünleriyle, ZF Aftermarket, debriyaj yedek parça piyasasının önde gelen lideridir.

SACHS çift kütleli volan

SACHS debriyajlar en modern teknolojik uzmanlık ile geliştirilmekte ve en yüksek kalite standartlarına göre üretilmektedir. Debriyajlarımız büyük otomotiv üreticileri tarafından üretilen binek araçların neredeyse tamamında standart bir ekipman olarak kullanılmaktadır Tüm kullanım ömrü boyunca yapılan güç aktarımının verimi işte bu şekilde güvence altına alınıyor. Satış sonrası ürün ve hizmetler de ürünün bu yüksek kalitesiyle güçlü bir konumdadır.

ZF Aftermarket standart binek araçlar ve tüm ticari araç çeşitleri için debriyaj parçaları sunar. ZF; baskı levhası, disk, volan, çift kütleli volan ve XTend'in yanı sıra debriyaj ayırma mekanizması sistemleri de sağlar. Ayrıca, debriyaj parçaları; baskı levhası, debriyaj diski ve debriyaj ayırma mekanizmasının da dahil olduğu eksiksiz setler olarak teslim edilir. Baskı levhası ve disk, yedek parça olarak da mevcuttur.

Bizimle iletişime geçin

Daha fazla bilgi