FrenlerSürtünmede yenilikçi ürün yelpazesi

ZF Aftermarket'in fren parçaları, orijinal ekipman parçası tedarikinde sahip olduğu köklü tecrübeden bekleyebileceğiniz kaliteye sahiptir. Üretim kapasite ve kabiliyetlerimiz, kalitede taahhüdümüz, yenilikçi anlayış ve yaptığımız kapsamlı testler sayesinde, fren parçalarımız son derece kalitelidir.

Disk fren sistemleri ürün bilgisi

Yenilikçi TRW COTEC disk fren balataları ve düşük tozlu DTEC disk fren balatalarından seçkin kaliteye sahip fren diskleri ve fren kaliperlerine kadar, disk fren sisteminin her bir önemli parçası, kurum içinde imal edilmektedir. Hem orijinal ekipman pazarı hem de bağımsız satış sonrası pazarı için tüm dünya genelinde her yıl 12 milyonun üzerinde fren diski üretiyoruz.

ZF Aftermarket yenilik konusunda her zaman ön saflarda yer aldığı için, müşterilerimiz disk teknolojisindeki en yeni gelişimlere sahip olur ve daha fazla müşteriye daha iyi hizmet verebilme fırsatını yakalamış olurlar.

Kampanalı fren ve aktüasyon sistemleri ürün bilgisi:

ZF Aftermarket'in kampanalı fren ve aktüasyon parçaları, tasarım, üretim ve malzeme kalitesi ile öne çıkmaktadır. Güvenlik her zaman birinci önceliğimizdir ve tüm parçalarımız, tezgahta, pistte ve yolda dikkatli bir şekilde test edilmektedir.

Fren kampanaları ve fren pabuçlarından tekerlek silindiri/tekerlek fren körüğü ve montaj kitlerine kadar, kampanalı fren ve aktüasyon parçalarımız daima Orijinal Ekipman Üretici standartlarına uygundur.

Daha fazla bilgi