Filo Servis HizmetiGüvenilir mobilite

Tüm kullanım ömrü boyunca aracın yüksek verimliliğe sahip olması ve daha iyi bir performans göstermesi sağlanmalıdır. İşte tam bu noktada ZF Aftermarket; araçları ZF şanzıman ile donatılmış olan özel otobüs firmalarını, toplu taşıma kuruluşlarını ve nakliye şirketlerini profesyonel bakım, onarım ve genel kontrol hizmetleri ile destekler.

Filo müşterileri değişim ünitesi temin etme uygulamasından memnundur; çünkü bu sayede araçların serviste kalma süreleri azalır. Kısa bir süre içinde araç yeniden kullanıma hazır hale gelir. Hizmet paketleri müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanır. Eğitimler de buna dahildir. Ayrıca, ZF-TESTMAN gibi özel olarak yapılandırılmış sistemler sayesinde arıza gerçekleşmeden önüne geçmek çoğu zaman mümkündür.

Özel otobüs şirketleri, toplu taşıma idareleri ve nakliye şirketlerinin filolarına yönelik olarak ZF Aftermarket, kapsamlı bir servis ve arıza teşhis çözümleri portföyü sunuyor. Bu teklife akıllı filo kontrolü, izleme ve şanzıman tamiri ile filo yönetiminize destek sağlamak amaçlı danışmanlık hizmetleri ve eğitimler de dahildir.

Küresel servis merkezi ağımız sayesinde, dünyanın her yerinden bu hizmetlerimizi alabilirsiniz. Servis merkezlerimizden birinde yüz yüze bu konuda size daha fazla bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

ZF Aftermarket'ten filonuz için şanzıman bakım ve tamir hizmeti

Filonuzdaki bir araçta yaşanacak arıza size hem zaman hem de para kaybettirir. ZF Filo Servisimiz arızaların önlenmesine ve şanzımanın kullanım ömrünün uzatılmasına yardımcı olacak çeşitli bakım paketleri içermektedir. ZF Aftermarket portföyü, ilk araç kontrolünden kapsamlı arıza teşhisine ve tamir hizmetlerine kadar size en uygun çözümü sunmaktadır.

Bakım paketlerine kısaca bakış

  • Uzatılmış Kapsama Programı (ECP): beş yıl boyunca veya 1 milyon kilometre için şanzıman sisteminin tüm tamir ve bakım maliyetlerini kapsar.
  • Kullanım Süresi Maliyetleri modülü (LCC): on iki yıl ZF üniteleri için olabilecek tüm tamir ve revizyon maliyetleri ile bakım maliyetlerini kapsar.
  • ZF-ForLife modülü: Bu servis sözleşmesi, özel araçlar için ısmarlama şekilde tasarlanmış olup, LCC modülündeki tüm hizmetleri de kapsar.

Arıza servisi ZF Aftermarket ile yola devam

Hazırlıklı olamayacağımız durumlar vardır. Beklenmeyen bir arıza meydana geldiğinde, hızlı yardım gerekir. Yaklaşık 650 servis merkezinden oluşan ağıyla, nerede olursanız olun, dünyanın her yerinde ZF Aftermarket'i bulabilirsiniz.

Bu servis merkezlerinde, hızlı bir şekilde tekrar yolunuza devam edebilmenizi sağlayacak uzman desteği hep yanınızda.

Uzmanlar tarafından verilen eğitim ZF Aftermarket, filonuz için önemli olan bilgileri sizinle paylaşıyor.

Araçlarınız henüz otonom şekilde ilerlemiyor. Bu, araçları kullanan kişilerin aracın maliyet etkinliğinde önemli bir faktör olduğu anlamına gelir. ZF ise, hem atölyede hem de direksiyon başında filo yönetimindeki çeşitli aktörlere eğitim veriyor.

ZF'nin uzun yıllara dayanan teknik bilgisi ve araç filolarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış eğitim portföyü, şirketiniz için maksimum faydayı sağlayacaktır. Deneyip kendiniz görün!

Birinci el kalitesine sahip ürünler ZF'nin teknik bilgisinden yararlanın

Özellikle büyük filolar olmak üzere, filonun istikrarlı bir şekilde çalışmasını sağlamada güvenilir ve yüksek kaliteli parçalar büyük öneme sahiptir. Başından beri ZF portföyünde yer alan parçaları kullanan araç üreticileri de elbette bu gerçeğin farkındalar.

Orijinal Ekipman kalitesine sahip yedek parçalar sayesinde ZF Aftermarket, doğrudan üreticisinden marka ürünleri size sunuyor.

ZF Aftermarket'in Filo Servisi ile ileri teknolojiden faydalanın

Filonuzdaki araçların çalışma şartlarında değişiklik olduğunda, teknik gereksinimler de değişir. Bu tür durumlarda yeniden donatma iyi bir yatırım olabilir.

  • ZF üniteleri: ZF-Intarder veya ZF vites değiştirme sistemlerinin maliyet etkinliğini artırın. Bu sayede, hem frenlerin eskimesini hem de sürücü stresini azaltmanıza yardımcı olacaktır.
  • ZF Güç Çıkış Üniteleri (PTO): Aracınızda pompalar, vinçler ve diğer ilave uygulamalar bulunması mı gerekiyor? ZF Aftermarket, uygun motor, debriyaj veya sürüşe bağlı güç çıkış üniteleri temin etmektedir.
  • Yazılım: Otobüsünüzdeki veya ticari araç filonuzdaki elektronik kontrol ünitelerin yazılımını güncelleyin. Veya sürüş programı TopoDyn Life ile elde edilen geliştirilmiş vites değişim stratejisi sayesinde yakıt maliyetlerini düşürün..

ZF Aftermarket, şirketinize özel çözümler sunuyor. Uzman tavsiyesi ve kişiselleştirilmiş hizmet yoluyla size destek olmaktan memnuniyet duyarız.

Bizimle iletişime geçin

Daha fazla bilgi