Svet práce v spoločnosti ZFZameranie na zamestnancov

ZF sa ako výrobca technologicky vyspelých výrobkov stretáva s výzvami, ktoré sa nedajú zvládnuť len inovatívnou silou svojich zamestnancov. Práca v spoločnosti ZF je viac než len prácou. Spoločnosť si kladie za cieľ prilákať tých najlepších.

ZF Univerzita pre študentov MTF STU v Nitre a TF SPU v Nitre

ZF Slovakia pripravila v spolupráci s Materiálovotechnologickou fakultou STU v Trnave a Technickou fakultou SPU v Nitre nový koncept pre študentov - ZF Univerzita.Prostredníctvom ZF Univerzity získate základné informácie o fungovaní výrobného závodu, zorientujete sa v oblasti automobilového priemyslu a získate nové vedomosti prepojené s praktickými skúsenosťami riadiacich pracovníkov.

Začnite so ZF Ako sa k nám pridať

Medzinárodné príležitosti pre študentov a absolventov

What´s next? Join ZF

Zamestnanci ZF predstavujú svoje úlohy. Pre uplatnenie vo vývoji, výskume, v IT, vo výrobe alebo v oblasti podnikového hospodárstva - u ZF nájdete rôzne a zaujímavé pracovné zamerania!

Nájdite svoju pracovnú pozíciu!

ZF ako zamestnávateľ Prečo by ste mali prísť práve k nám

Je Vám vlastný inovatívny a angažovaný spôsob práce? Chcete byť v popredí a podieľať sa na medzinárodnom úspechu? Hľadáte férového a spoľahlivého zamestnávateľa a pracujete radi v tíme? Chcete prevziať zodpovednosť a podieľať sa na našom raste? Staňte sa teda súčasťou spoločnosti ZF a riešte spolu s nami úlohy mobility zajtrajška.

Ďalšie informácie