PrevodovkyServis a náhradné diely pre prevodovky

Komplexný servis pre našich zákazníkov

ZF Aftermarket vám ponúka všetko, čo potrebujete pre vaše prevodovky: nové prevodovky, originálne náhradné diely, opravárenské súpravy a komponenty. Preto tiež poskytujeme prvotriednu kvalitu, technológie a záruky na úrovni sériovej výroby na trhu s náhradnými dielmi.

Podpora

Oprava prevodovky:

ZF Aftermarket ponúka potrebné originálne náhradné diely a preventívnu údržbu.

Diagnostika prevodovky / Diagnostika vozidlového parku / Elektronika:

Ak je potrebné skontrolovať v určitej fáze elektroniku prevodovky vo vozidle, servisný tím má potrebné odborné znalosti a je vždy poruke. Všetky elektronicky riadené výrobky ZF sú preverované. Poruchy môžu byť zistené včas a prestoje vozidla sú minimalizované. Diagnostický systém ZF-TESTMAN je schopný všetko zmerať – topografiu trasy, ako aj štýl jazdy. V dôsledku toho vlastník vozidlového parku a vodič môžu mať úžitok z optimalizačného potenciálu, ktorý je k dispozícii.

Získajte viac informácií o ZF-TESTMAN na globálnej webovej stránke zf.com (len v angličtine)

Technická podpora:

Správne riešenie hnacieho ústrojenstva zvýši výkon a zníži náklady. ZF Aftermarket vám pomáha prispôsobiť váš systém optimálne k jeho špecifickým požiadavkám použitia; okrem toho vám dávame možnosť vybrať si najvhodnejšiu zostavu úprav z obrovskej škály variantov, ktoré sú dané k dispozícii výhradne v sektore úžitkových vozidiel.

Servis

Prevodovky / Výmenné jednotky:

Výmenná jednotka ZF predstavuje rýchlu, nízko nákladovú a ekologickú alternatívu ku klasickým opravám. ZF renovuje manuálne, automatizované a automatické prevodovky pre osobné automobily, úžitkové vozidlá a stavebné stroje priamo v hlavnej výrobe. Pre priemyselne renovované prevodovky ZF ponúka tie isté štandardy kvality, ktoré sa používajú v sériovej výrobe prevodoviek.

Navyše, zákazníci majú úžitok z pokračujúceho technického vývoja, pretože ten je integrovaný do procesu renovovania. ZF poskytuje na výmenné jednotky záruku až 2 roky.

Viac informácií o renovácii v ZF Aftermarket (detaily na globálnej webovej stránke zf.com, len v angličtine)

K dispozícii po celom svete

Výmenné jednotky sú k dispozícii po celom svete cez rozsiahlu sieť viac ako 650 servisných stredísk. Vďaka pravidelnej certifikácii, ponúkame rovnaké vysoké štandardy kvality a servisu na celom svete.

Originálne náhradné diely

Logistické centrá ZF Aftermarket skladujú viac ako 100 000 náhradných dielov pre všetky typy prevodoviek, aby zabezpečili dokonalú činnosť každej prevodovky. Náhradné diely sú vyrobené s rovnakými výrobnými postupmi, ako naša sériová výroba komponentov. Podliehajú rovnakej kvalite a kontrolným postupom.

Rovnako sú zahrnuté technické a konštrukčné zmeny alebo renovácie. ZF Aftermarket zaručuje zásobovanie náhradnými dielmi až do 15 rokov po ukončení sériovej výroby. A dokonca aj dlhšie pre veteránov.

Prevodové oleje

Všetky prevodovky ZF sú štandardne plnené polo-syntetickým alebo plne syntetickým olejom najvyššej kvality ZF-LIFEGUARDFLUID. Optimalizované mazacie vlastnosti znižujú spotrebu paliva a teda aj emisie CO2. Za normálnych podmienok olej vydrží počas celej životnosti vozidla, ale predčasne môže starnúť v prípade nadmerných zaťažení – napríklad pri častom používaní prívesov alebo rýchlej športovej jazde. Výmena oleja by preto mala byť odporučená po 80 000 až 120 000 kilometroch alebo ôsmich rokoch.

ZF Aftermarket poskytuje kvalitu výrobcu originálnych zariadení pre prevodové oleje ZF aj pre nezávislý trh náhradných dielov.

Nájdite detailné informácie o mazadlách ZF na globálnej webovej stránke (v angličtine)

Spojte sa s nami

Ďalšie informácie