Brzdyinovatívny rad bŕzd

Brzdové diely od ZF Aftermarket poskytujú kvalitu, akú by ste očakávali od dodávateľa s vedúcim postavením a dlhoročnými skúsenosťami na trhu s originálnymi náhradnými dielmi. Naše výrobné kapacity, záväzok kvality, inovácie a rozsiahle testovanie znamenajú, že naše brzdové diely sú vynikajúce.

Informácie o kotúčových brzdových systémoch

Všetky hlavné diely kotúčového brzdového systému, od inovatívnych brzdových doštičiek TRW COTEC a brzdových doštičiek DTEC s nízkymi emisiami prachu po tie najkvalitnejšie brzdové kotúče a strmene sú vyrábané v TRW. Vyrábame viac ako 12 miliónov brzdových kotúčov každý rok, a to ako na originálne zariadenia, tak aj pre nezávislý trh s náhradnými dielmi po celom svete.

Pretože ZF Aftermarket je vždy v popredí inovácií, naši zákazníci získajú najnovší vývoj v technológii kotúčových bŕzd, ktorý im zabezpečí, že dostanú lepšie služby pre viac svojich zákazníkov.

Informácie o systémoch bubnových bŕzd a ovládania:

Diely bubnových bŕzd a ovládania od ZF Aftermarket sa vyznačujú kvalitou konštrukcie, výroby a materiálov. Na prvé miesto kladieme bezpečnosť a preto sú všetky naše diely dôkladne testované na skúšobni, na skúšobnej dráhe aj na ceste.

Od brzdových bubnov a brzdových čeľustí po brzdové valčeky a časovo úsporné montážne súpravy, naše diely bubnových bŕzd a ovládania vždy zodpovedajú normám výrobcu originálnych zariadení.

Ďalšie informácie