Servis vozového parkuSpoľahlivá mobilita

Zvýšená účinnosť vozidla a lepší výkon musia byť zabezpečené po celý životný cyklus. To je miesto, kde ZF Aftermarket podporujú súkromné autobusové spoločnosti, orgány verejnej dopravy a špedičné firmy so službami odbornej údržby, opravami a generálnymi opravami, ak sú ich vozidlá vybavené prevodovkami ZF.

Zákazníci s vozovým parkom oceňujú používanie vymeniteľných jednotiek, pretože prestoje ich vozidiel sa skracujú na čas potrebný na demontáž a inštaláciu. Vo veľmi krátkom čase je vozidlo opäť pripravené na prevádzku. Servisné balíčky sú individuálne prispôsobené požiadavkám zákazníkov. Zahŕňajú napr. aj školenie. Okrem toho sa často dá prestojom vyhnúť vďaka zvlášť zostaveným systémom, ako je ZF-TESTMAN.

Pre vozové parky súkromných autobusových spoločností, správcov verejnej dopravy a špedičné spoločnosti ZF Aftermarket ponúka portfólio komplexného servisu a diagnostických riešení. Táto ponuka zahŕňa inteligentnú kontrolu vozového parku, sledovanie a opravy prevodoviek, ako aj poradenské služby a školenia pre podporu riadenia vášho vozového parku.

Naša globálna sieť servisných stredísk vám dáva tieto služby k dispozícii po celom svete. Budeme radi, ak vám podáme viac informácií osobne na jednom z našich servisných stredísk.

Údržba a opravy prevodoviek pre váš vozový park od ZF Aftermarket

Porucha vozidla z vozového parku vás stojí čas aj peniaze. Náš ZF Fleet Service zahŕňa niekoľko balíčkov údržby, ktoré pomáhajú predchádzať poškodeniam a zvyšujú prevádzkovú životnosť prevodovky. Portfólio ZF Aftermarket ponúka vhodné riešenie, od počiatočných kontrol vozidiel po komplexné diagnostické a opravárenské služby.

Balíčky pre údržbu v skratke

  • Program rozšíreného pokrytia (ECP): pokrýva všetky náklady na opravy a údržbu prenosového systému na obdobie piatich rokov alebo do ubehnutia 1 milióna kilometrov.
  • Modul nákladov za životnosť (LCC): sa vzťahuje na všetky vyskytnúce sa náklady na opravy a generálne opravy, ako aj náklady na údržbu pre jednotky ZF na obdobie dvanástich rokov.
  • Modul ZF-ForLife: táto servisná zmluva je prispôsobená pre špeciálne vozidlá a tiež zahŕňa všetky služby modulu LCC.

Havarijná služba Pohybujte sa so ZF Aftermarket

Existujú situácie, na ktoré sa jednoducho nemôžete pripraviť. V prípade nečakanej poruchy je nutná rýchla pomoc. So sieťou asi 650 servisných stredísk sú ZF Aftermarket k dispozícii po celom svete bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

V týchto servisných strediskách nájdete odbornú pomoc, aby ste sa mohli rýchlo opäť pohybovať.

Školenie poskytované odborníkmi ZF Aftermarket ponúka znalosti, ktoré sú dôležité pre váš vozový park.

Vaše vozidlá ešte nie sú riadené samostatne. To znamená, že ľudia, ktorí ich prevádzkujú, sú dôležitým faktorom pre hospodárnosť vozidiel. ZF ponúka školenia pre jednotlivých účastníkov riadenia vozového parku a to ako v dielni, tak aj za volantom.

Dlhotrvajúce odborné know-how ZF a portfólio školení navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky vozového parku zaručujú maximálny úžitok pre vašu spoločnosť. Presvedčte sa sami!

Kvalitné výrobky z prvej ruky Úžitok z know-how ZF.

Hlavne pre veľké vozové parky sú spoľahlivé a vysoko kvalitné diely dôležitým faktorom zabezpečenia stabilnej prevádzky vozového parku. Výrobcovia vozidiel, ktorí inštalovali diely z portfólia ZF od začiatku, sú si samozrejme tiež vedomí tejto skutočnosti.

S náhradnými dielmi kvality pôvodného vybavenia ZF Aftermarket ponúka značkové výrobky priamo od výrobcu.

Úžitok zo špičkovej technológie so servisom vozového parku od ZF Aftermarket

Pri zmene prevádzkových podmienok vášho vozového parku sa s nimi menia aj technické požiadavky. V takýchto prípadoch môže byť prispôsobenie systému užitočnou investíciou.

  • Jednotky ZF: zvýšia hospodárnosť vášho vozového parku pomocou ZF-Intarders alebo systémov radenia prevodových stupňov ZF. To vám pomôže znížiť ako opotrebovanie bŕzd, tak aj stres vodiča.
  • ZF PTO: vaše vozidlá musia poháňať čerpadlá, navijaky a ďalšie doplnkové aplikácie? ZF Aftermarket ponúka príslušné jednotky pre odber výkonu z motora, spojky alebo iného pohonu.
  • Softvér: aktualizujte si softvér elektronických riadiacich jednotiek vo vašom autobuse alebo parku úžitkových vozidiel. Alebo znížte náklady na pohonné hmoty vďaka zlepšenej stratégii radenia s programom riadenia TopoDyn Life.

ZF Aftermarket ponúka prispôsobené riešenia pre vašu spoločnosť. Budeme radi, ak vás podporíme odborným poradenstvom a osobným servisom.

Spojte sa s nami

Ďalšie informácie