Szkolenie techniczne

Szkolenie techniczne ZF Services Kilka słów o działalności szkoleniowej

Stały dostęp do wiedzy specjalistycznej stanowi podstawę rozwoju każdej firmy, niezależnie od jej obszaru. Warsztaty samochodowe nie są w tej kwestii wyjątkiem.

Jako przedstawiciele firmy ZF doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnego rynku motoryzacyjnego. Biorąc pod uwagę te potrzeby prowadzimy szkolenia na różnym poziomie szczegółowości uwzględniając indywidualne wymaganie uczestników.

Doświadczenie koncernu ZF w zakresie nowoczesnych technologii jest widoczne we wszystkich programach szkoleniowych. Programy te są tak skonstruowane, aby w jak najlepszy sposób przekazywać uczestnikom wiedzę praktyczną.

Szkolenie - część praktyczna

Szkolenie praktyczne podczas SACHS Roadshow 2016

Podczas SACHS Roadshow 2016 nasi Goście mieli okazję wziąć udział w szkoleniu praktycznym, na specjalnie przygotowanych częściach marek ZF. Nasz Zespół opowiadał o najczęściej występujących błędach i sposobach radzenia sobie z nimi.

Szkolenie - część teoretyczna

Pracownicy warsztatów niezależnych muszą dysponować fachową wiedzą w temacie najnowszych rozwiązań technicznologicznych tak, aby profesjonalnie przeprowadzać prace diagnostyczne, konswerwacyjne oraz naprawcze.

Przykładowe tematy szkoleń prezentowane podczas SACHS Roadshow 2016

Pojazdy komercyjne

Sprzęgła dwutarczowe w pojazdach komercyjnych, ich typy oraz regulacja w pojeździe.

Pojazdy osobowe

Diagnostyka dwumasowych kół zamachowych oraz środowiska ich pracy, mających wpływ na ich zachowanie w układzie przeniesienia napędu.

ZF Services [pro]Tech — Nowy koncept warsztatowy

ZF Services przygotowuje się do wprowadzenia nowego konceptu warsztatowego [pro]TECH na rynek polski. Skierowany jest dla warsztatów osobowych i ciężarowych montujących marki ZF. Oferuje praktyczne wsparcie w dziedzinie technologii przeniesienia napędu i podwozia.
Pakiet podstawowy ZF Services [pro]Tech obejmuje wskazówki montażowe do konkretnego pojazdu w internetowym katalogu części WebCat, serwis skrzyń biegów na terenie całych Niemiec, infolinię dotyczącą montażu i produktów oraz opcję zamawiania materiałów reklamowych.
Pakiet ZF Services [pro]Tech plus zawiera informacje o kampaniach serwisowych producentów pojazdów, serie szkoleń technicznych na temat sprzęgła, układu kierowniczego czy skrzyń biegów, jak również stały kontakt przez portal, a w Niemczech — szeroki serwis skrzyń biegów.

Przydatne informacje