Fun Station

Co czekało na uczestników

Zobacz film ze stacji Fun Station

Jednym z założeń spotkań SACHS Roadshow 2016 jest dostarczanie informacji technicznych i szkolenie poprzez atrakcyjne formy intregrujące pracowników branży warsztatowej. Tę ideę realizowaliśmy również na stacji Fun Station. Odbywały się tu m.in. jazdy samochodami marki Porsche wyposażonymi w automatyczne dwusprzęgłowe skrzynie biegów PDK.

Uczestnicy wyposażeni alkogogle musieli na czas pokonać slalom w zmodyfikowanym samochodzie marki Smart. Próba ta doskonale obrazowała zagrożenia jakie wiążą się z prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu. Na pojeździe typu Twin-car zaprezentowaliśmy jak przyszłe rozwiązania wprowadzane przez koncern ZF (skrętna oś tylnego zawieszenia), wpłyną na zwrotność przyszłych pojazdów miejskich. Dział ZF Race Engineering zaprezentował portfolio produktów dedykowanych do zróżnicowanych dyscyplin motorsportu, a ręczna wymiana opon sprawdziła umiejętność uczestników z radzeniem sobie z prozaicznym wyzwaniem pod presją czasu.

Atrakcje i konkurencje przygotowane na stacji Fun Station

Wymiana kół na czas

Konkurencja wymagała od naszych Gości wiele wysiłku i zręczności

Atrakcja przygotowana przez zespół ZF Motorsport. Zabawa polegała na wymianie opon na czas, wygrywał najlepszy sumaryczny czas pary osiągnięty w ciągu dnia.

Twin-car

Atrakcja dobrze znana z poprzednich edycji. Wymaga dobrej współpracy i koordynacji czteroosobowego zespołu, w celu pokonania trasy slalomu.

Smarty i alkogogle

Ekipa gotowa do jazdy

Precyzyjna jazda samochodami marki Smart w specjalnie przygotowanych goglach tzw. alkogoglach. W celu uzyskania najlepszego czasu niezbędna była ścisła współpraca pasażera i kierowcy.

Co-drive Porsche

Doskonała okazja aby u boku licencjonowanego kierowcy wyścigowego poczuć moc i emocje związane z jazdą Porsche 997 GTS i 911 GT3.

Galeria zdjęć

Goście specjalni

ZF Race Engineering

Dział ZF Race odwiedził Polskę po raz trzeci.Mechanicy mieli możliwość zobaczenia najnowszych eksponatów komponentów do motorsportu. Nie zabrakło ciekawych opowieści i konkursów przygotowanych przez kolegów z działu motorsport.

ZRE już po raz trzeci podczas Roadshow w Polsce

Zobacz także