Więcej niż sama naprawa:Regeneracja sprzęgła w firmie SACHS.

Regeneracja sprzęgła

Sprzęgła regenerowane są prawdziwą alternatywą dla nowych produktów.

SACHS jest liderem w branży regeneracji sprzęgieł, zwłaszcza w sektorze pojazdów użytkowych. Regenerowane sprzęgła spełniają najwyższe wymagania odnośnie jakości, trwałości i innowacyjności. W przeciwieństwie do podróbek, sprzęgła SACHS są regenerowane z zastosowaniem tej samej wiedzy, która została wykorzystana przy wytwarzaniu oryginalnego sprzętu. Dlatego sprzęgło nie tylko jest naprawiane: każdy produkt jest bezpłatnie odnawiany w procesie regeneracji i spełnia najwyższe wymagania. Te produkty SACHS podlegają tym samym warunkom gwarancji, co nowe części.

Zalety regeneracji sprzęgieł

Regenerowane sprzęgła zapewniają stabilność cen części zamiennych w czasach niedoboru i wzrostu cen surowców. Ich zaletą jest szybka dostępność, dzięki czemu można ograniczyć czasy przestojów. W ten sposób gwarantują znakomity stosunek ceny do jakości, która nie odbiega od tej charakterystycznej dla nowych części. Ponadto regeneracja części przyczynia się w znacznym stopniu do ochrony środowiska i zasobów naturalnych. Regeneracja części pozwala ograniczyć zużycie energii i emisji CO2 nawet o 90 procent.

Surowe kryteria oceny i wysoce wykwalifikowani eksperci zajmujący się regeneracją części

Wykwalifikowani eksperci regenerujący części na całym świecie, jak również surowe procedury i kryteria oceny gwarantują, że części używane zostają doprowadzone do stanu odpowiadającego jakości fabrycznej.

Proces regeneracji rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia, po którym następuje profesjonalny demontaż oraz diagnostyka niesprawnych komponentów lub części zużywalnych wymagających wymiany. To badanie jest przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów.

Wszystkie komponenty zostają następnie wysłane do montażu, gdzie zostają profesjonalnie przygotowane i odnowione, dzięki czemu zapewniona jest ich najwyższa jakość. Części te podlegają tym samym wymagającym procedurom, pomiarom i kontrolom, jak części oryginalne w produkcji masowej. Proces jest zgodny z najnowszymi normami jakości i ochrony środowiska, jak ISO 9001 i ISO 14001 oraz wymaganiami klientów, np. TS 16949.

Proces regeneracji kończy się kontrolą działania części na stanowisku testowym. Pozytywnie oceniony produkt zostaje następnie wprowadzony na rynek. Jego jakość jest porównywalna z tą nowego, oryginalnego wyposażenia.

Więcej informacji