Zestaw ServicePack LEMFÖRDERKompletny zestaw do mocowania

Dzięki zestawowi ServicePack LEMFÖRDER dokładna, fachowa naprawa staje się jeszcze łatwiejsza: zawiera on wszystkie elementy mocujące niezbędne do montażu – naturalnie w tej samej jakości OE co część zamienna LEMFÖRDER. Dzięki temu wykonanie serwisu przez warsztat będzie mogło przebiegać szybko i pewnie.

Wysokogatunkowy osprzęt montażowy w jakości LEMFÖRDER

Zestaw do drążków poprzecznych kierowniczych/osi tylnej klasy C

Jako producent sprzętu oryginalnego zalecamy warsztatom ze względów bezpieczeństwa wymianę podczas montażu części zamiennych wszystkich elementów mocujących, takich jak śruby, nakrętki itd. Jeżeli do montażu wymagany jest również demontaż komponentów sąsiadujących, należy również w tym przypadku wymienić materiały mocujące.

Zestawy ServicePack LEMFÖRDER do samochodów osobowych posiadają kompletny osprzęt do montażu produktu LEMFÖRDER i można je zamówić opcjonalnie. Części zestawu do mocowania wykonane są naturalnie w tej samej jakości OE, co nasze wysokogatunkowe części zamienne OE.

Oryginalny osprzęt montażowy LEMFÖRDER zapewnia następujące korzyści:

  • Kompletny zestaw do mocowania ze wszystkimi elementami mocującymi – ew. również komponentów sąsiadujących
  • Jakość OE aż po najmniejszą śrubkę
  • Naprawa według oryginalnych wytycznych producenta

Zamów po prostu zestaw do mocowania LEMFÖRDER

Zestaw do wahaczy poprzecznych/osi przedniej w BMW

Przy zamawianiu części z katalogu części online WebCat zobaczysz, czy dla szukanej części zamiennej dostępny lub wymagany jest oddzielny zestaw do mocowania (częściowo osprzęt dołączony jest już do produktu). Pod hasłem "Kryteria" podane zostały tam numery artykułów danego osprzętu.

Zestaw ServicePack LEMFÖRDER oferowany jest opcjonalnie do:

Pozostałe informacje