Firma ZF wygrywa nagrodę „Best Brands Award 2018“Najlepsza marka w kategorii „Producenci części“

Best Brands Award 2018. AUTOHAUS i asp (Auto Service Praxis) ustalają: zwycięzcą w kategorii producentów części jest firma ZF.

Jochen Leuthold odebrał nagrodę podczas uroczystego wieczoru wręczenia nagród.

Co dwa lata niemieckie czasopisma specjalistyczne AUTOHAUS i asp (Auto Service Praxis) przyznają nagrodę „Best Brands Award“. Na noworocznym przyjęciu zorganizowanym 11 stycznia 2018 r. przez Springer Automotive Media mogliśmy należycie przejść do nowego roku.

Ten bowiem rozpoczął się dla firmy ZF wyróżnieniem. Dzięki wysokiemu zaangażowaniu na rzecz zaspokojenia potrzeb klientów, konkurencyjnej palecie produktów i zgodnemu z potrzebami asortymentowi produktów firma ZF mogła świętować uzyskanie nagrody „Best Brands Award 2018“.

W kategorii producentów części firma ZF zwyciężyła uzyskując 8,43 na 10 punktów. Tym samym firma ZF uzyskała trzecie miejsce w ocenie łącznej wszystkich 127 firm. Podczas uroczystego wieczoru wręczenia nagród wyróżnienie odebrał Jochen Leuthold.

Decyzja czytelników

Na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród czytelników czasopism specjalistycznych wydawnictwa Axel Springer Verlag utworzony został ranking ulubionych marek branży samochodowej. Celem ankiety było wyznaczenie, jaki obraz posiadają marki w oczach czytelników w różnych kategoriach.

Kategoria: producenci części

1. ZF (8,43)
2. NGK (8,32)
3. Bosch (8,30)

Źródło: asp 12.02.18
www.autoservicepraxis.de

Opinia czytelników na temat obrazu firmy jest ważnym wskaźnikiem sukcesu marki.

Pozytywny obraz zewnętrzny wzmacnia motywację wszystkich pracowników do kontynuowania i polepszania owocnej pracy. Sukces firmy ZF bazuje na zdolności do stałego rozwoju technologicznego. Pasujące rozwiązania oferowane są przez ZF Aftermarket.

Jako drugi co do wielkości dostawca produktów i usługodawca na globalnym, motoryzacyjnym rynku części zamiennych firma ZF uznaje swoją odpowiedzialność w podążaniu nowymi drogami w branży i tworzeniu nowych impulsów w segmencie Big Data i komunikacji.

Cieszymy się z tego wyróżnienia i zrobimy wszystko, co jest w naszych możliwościach, aby za dwa lata znów należeć do zwycięzców.