SACHS Race Cup 2015 Niech wygra najlepszy!

Już po raz trzeci spotkaliśmy się w ramach naszego roadshow z przedstawicielami branży warsztatowej. Uczestnicy skorzystali całodniowych szkoleń oraz instruktaży dotyczących jazd wyścigowych, w specjalnie dla naszych gości zbudowanych autach. Łącznie przeszkoliliśmy 1200 mechaników.

Treningi i kwalifikacje pod okiem instruktorów

Prawdziwy wyścig

Uczestnicy jeździli specjalnie przygotowanymi samochodami marki BMW E46 w specyfikacji wyścigowej. Podczas kwalifikacji, każdy z gości przejechał kilka okrążeń na torze pod bacznym okiem instruktora. Po około 10 minutach jazdy mierzono finałowy czas.

Po zakończeniu kwalifikacji odbyły się wyścigi finałowe. 50 najlepszych uczestników danego dnia walczyło o pierwsze miejsce na podium z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Fun Station: Niezapomniana zabawa gwarantoWANA

Jazda samochodami z wmontowanymi trolejami

W specjalnie przygotowanym pojeździe uczestnicy odbyli serię testów sprawnościowych. Samochód posiadał dwa przody. Wykonanie zadania zapewni tylko dobra współpraca kierowców. Kolejne zadanie to umiejętne wychodzenie z poślizgu samochodami z zainstalowanymi trolejami oraz próba Stewarta.

Eksperckie szkolenie techniczne

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiadali nasi eksperci

Tym razem przeprowadziliśmy szkolenie z wymiany oleju w skrzyniach automatycznych rozszerzone o budowę układu mechatroniki oraz jego demontażem na poszczególne elementy. Analiza błędów oraz czyszczenie, wymiana i montaż poszczególnych komponentów.

ZF Race Engeenering GmbH

Jazdy porównawcze Toyotami GT86

ZF jest dostawcą najwyższej jakości komponentów również do sportów motorowych. Zespół ZF Race już po raz drugi odwiedził Polskę, by przedstawić swoją ofertę. Dodatkowo uczestnicy mieli szansę przejechać się na prawym fotelu dwoma Toyotami GT86.