Wykorzystanie siły

ZF kształtuje przyszłość branży mobilnej

ZF rośnie. W minionym dziesięcioleciu koncern znacznie zyskał pod względem wielkości i znaczenia rynkowego. Lecz perspektywa firmy ZF sięga dalej. ZF wykorzystuje swoją aktualną siłę, aby zająć optymalną pozycję na przyszłość.

Istotne wskaźniki koncernu ZF takie jak obrót lub liczba pracowników i lokalizacji zwiększyły się od 2006 roku ponad trzykrotnie. Przyczynił się do tego nie tylko wysoki wzrost organiczny firmy, lecz również przejęcie TRW Automotive w 2015 roku. Wraz z integracją TRW jako dywizji „Aktywnych i Pasywnych Technologii Bezpieczeństwa” koncern ZF stał się jeszcze mocniejszy: Dywizja rozszerza portfolio produktów o ważne kompetencje w zakresie technologii bezpieczeństwa i sensoryki, które są decydującymi współczynnikami zautomatyzowanej i autonomicznej jazdy. Koncern dostarcza inteligentnych rozwiązań, aby sprostać wymaganiom mobilności przyszłości. W ten sposób firma ZF wpływa na przyszłość branży mobilności.

Solidny wzrost obrotów i dochodów jest dla firmy ZF ważny: Tylko w ten sposób koncern może szybko zredukować swoje zobowiązania i jednocześnie inwestować w badania naukowe i rozwój.

Dowiedz się więcej o przemianie w firmie ZF

Dalsze informacje