ToddInżynier doświadczalny i tester oprogramowania

Jego zadania w firmie ZF:

Jak zaprojektowany musi być napęd hybrydowy, aby odpowiadał specjalnym wymogom amerykańskiego rynku? I jak można do tego wykorzystać 20-letnie doświadczenie firmy ZF w sektorze napędów elektrycznych? Tym zajmuje się Todd. Jako inżynier doświadczalny i tester oprogramowania w Division Car Powertrain Technology / Business Unit Automatic Transmission jest on odpowiedzialny za elektryczne i hybrydowe układy napędowe oraz oprogramowanie i aplikacje skrzyń biegów.

„W ZF podoba mi się różnorodność kultur, lokalizacji i zadań.“

Jego droga do ZF:

Todd studiował elektrotechnikę i inżynierię komputerową. Początkowo pracował jako inżynier w firmie telekomunikacyjnej oraz u różnych producentów samochodów i poddostawców w dziale produkcji i rozwoju. W dniu kariery na międzynarodowych targach motoryzacyjnych (North American International Auto Show) w Detroit zetknął się z firmą ZF i jeszcze w tym samym roku rozpoczął w ZF pracę jako praktykant.