Serwis dla elektrowni wiatrowychGlobalna sieć serwisowa dla elektrowni wiatrowych

Kompletny serwis z zakresu energetyki wiatrowej

Nasi klienci mogą skorzystać z firmą ZF z mocnego, globalnego partnerstwa i kompletnego, wielomarkowego serwisu w zakresie skrzyni do turbin wiatrowych i układów przeniesienia napędu i dzięki temu umocnić swoją pozycję na rynku.

Wysoko rozwinięte technologie i konkurencyjny rynek wymagają dziś znacznie więcej niż tylko fachowej naprawy uszkodzonych urządzeń. Jako klient firmy ZF Aftermarket automatycznie korzystają Państwo z globalnej sieci serwisowej z regionalnymi centrami serwisowymi na wszystkich ważnych rynkach energii wiatrowej oraz wysokich standardów jakości na całym świecie.

Stała dostępność części zamiennych dla różnych rodzajów skrzyń biegów oraz kompletnych skrzyni zamiennych wiodących producentów zapewnia pomyślne pod względem ekonomicznym działanie turbin wiatrowych. Nasz lokalny serwis dostępny na całym świecie, globalna sieć ekspertów i koncepcja punktu kompleksowej obsługi (one stop shop) w znacznym stopniu redukują nakład logistyczny podczas konserwacji i serwisu oraz minimalizują kosztowne czasy przestoju.

W ramach naszych usług serwisowych świadczonych w terenie jesteśmy w stanie sprawdzić stand zespołu napędowego i generatora turbiny bezpośrednio na miejscu, na lądzie i na morzu. Dzięki precyzyjnym pomiarom możemy odpowiednio wcześnie rozpoznać grożące szkody i zareagować zanim wystąpią szkody następcze. Nieprzewidziane czasy przestoju dają się w ten sposób zminimalizować przez naprawę lub wymianę poszczególnych części.

Poprzez sieć ZF Test Systems mają Państwo poza tym dostęp do naszej doskonałej infrastruktury testowej. Stanowiska kontrolne dysponujące mocą od 0,5 MW do 18 MW umożliwiają przeprowadzenie testów obciążeń skrzyń biegów i łożysk zbliżonych do rzeczywistych, wykorzystywanych zarówno do badania i rozwoju jak i konserwacji i serwisu.

Sieć serwisowa dla elektrowni wiatrowych na całym świecie

Rosnące znaczenie energii wiatrowej na rynku energetycznym idzie w parze z rosnącą globalizacją biznesu. Firma ZF Aftermarket jest reprezentowana na najważniejszych rynkach na calym świecie, aby w razie potrzeby móc wszędzie oferować usługi w zakresie napraw i serwisu w połączeniu z doskonałą wiedzą.

  • Pełna zaangażowania, globalna sieć serwisowa
  • 11 elektrowni wiatrowych
  • 3 lokalizacje dystrybucji
  • Doświadczeni inżynierzy i specjaliści serwisowi
  • Szybkie i niezawodne wsparcie, wszędzie
  • Szybki i elastyczny serwis oraz krótkie czasy napraw
  • Doskonała jakość usług
  • Rozbudowa działalności serwisowej w zakresie energii wiatrowej w Azji

Skontaktuj się z nami

Więcej informacji