Skrzynie biegówUsługi i części zamienne do skrzyń biegów

Pełny serwis dla naszych klientów

Firma ZF Aftermarket oferuje wszystko to, co jest potrzebne dla skrzyni biegów: nowe skrzynie biegów, oryginalne części zamienne, zestawy naprawcze i komponenty. Oferujemy również najwyższą jakość, technologię oraz gwarancję jak w przypadku części produkowanych seryjnie.

Wsparcie

Naprawa skrzyni biegów:

Firma ZF Aftermarket oferuje potrzebne oryginalne części zamienne i usługi konserwacji prewencyjnej.

Diagnostyka skrzyni biegów / diagnostyka floty / elektronika:

Gdy elektronika skrzyni biegów w pojeździe wymaga sprawdzenia, zespół serwisowy dysponujący wymaganą wiedzą jest zawsze do dyspozycji. Sprawdzi on również wszystkie inne, regulowane elektronicznie produkty firmy ZF. Błędy mogą być wcześniej wykryte, a czasy przestoju pojazdu skrócone do minimum. System diagnostyczny ZF-TESTMAN jest w stanie wszystko sprawdzić, zarówno topografię trasy jak i styl jazdy. Zarówno właściciel floty jak i kierowca mogą wykorzystać dostępny potencjał optymalizacji.

Więcej informacji na temat ZF-TESTMAN na globalnej stronie internetowej zf.com (tylko w języku angielskim)

Wsparcie techniczne:

Rozwiązanie gwarantujące przenoszenie napędu w prawidłowy sposób zwiększa wydajność i obniża koszty. Firma ZF Aftermarket pomoże Państwu optymalnie przystosować Państwa system do specyficznych wymogów zastosowania; dodatkowo dajemy Państwu możliwość wybrania najbardziej odpowiedniego zestawu czynników modyfikacji spośród bogatej oferty wariantów dostępnych wyłącznie w sektorze pojazdów użytkowych.

Serwis

Skrzynie biegów / jednostki wymienne:

Jednostka wymienna firmy ZF to szybka, tania i ekologiczna alternatywa do tradycyjnych napraw. Firma ZF regeneruje ręczne, zautomatyzowane i automatyczne skrzynie biegów do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i maszyn konstrukcyjnych w centralnych stanowiskach regeneracji. Dla fabrycznie zregenerowanych skrzyń biegów firma ZF oferuje te same standardy jakości jak w przypadki skrzyń biegów produkowanych seryjnie.

Dodatkowo klienci korzystają z rozwoju technicznego zintegrowanego w proces regeneracji. Jednostki wymienne firmy ZF objęte są gwarancją na okres do 2 lat.

Więcej informacji na temat procesu regeneracji w firmie ZF Aftermarket (szczegóły na globalnej stronie internetowej zf.com, tylko w języku angielskim)

Dostępność na całym świecie

Jednostki wymienne dostępne są na całym świecie poprzez gęstą sieć ponad 650 partnerów serwisowych. Dzięki regularnej certyfikacji zapewniamy tą samą wysoką jakość i standardy serwisowe na całym świecie.

Oryginalne części zamienne

Centra logistyczne firmy ZF Aftermarket oferują ponad 100 000 części zamiennych do wszystkich typów skrzyni biegów, tak aby każda skrzynia biegów pracowała bez zarzutu. Części zamienne są wytwarzane z wykorzystaniem tego samego procesu produkcyjnego, który jest stosowany w przypadku części produkowanych seryjnie. Poddawane są więc tym samym badaniom i testom jakościowym.

Jednocześnie w trakcie regeneracji dokonujemy zmian pod względem technicznym i wyglądu oraz ulepszenia. Firma ZF Aftermarket gwarantuje dostępność części zamiennych na okres do 15 lat po wycofaniu danego elementu z produkcji seryjnej. Ten okres jest jeszcze dłuższy w przypadku pojazdów zabytkowych.

Oleje przekładniowe

Wszystkie skrzynie biegów firmy ZF napełnione są standardowo półsyntetycznym lub w pełni syntetycznym olejem ZF LIFEGUARDFLUID. Optymalne właściwości smarowe redukują zużycie paliwa, a co za tym idzie, emisję dwutlenku węgla. W normalnych warunkach olej wystarcza na cały okres użytkowania pojazdu, ale przy nadmiernym obciążeniu ulega on przedwczesnemu starzeniu, na przykład podczas częstej jazdy z przyczepą lub jazdy w szybkim, sportowym stylu. Z tego względu zaleca się wymianę oleju po 80 000 do 120 000 km lub po upływie okresu ośmiu lat.

Firma ZF Aftermarket oferuje jakość oryginalnego wyposażenia dla olei przekładniowych ZF również na rynku części zamiennych.

Znajdź szczegółowe informacje na temat smarów firmy ZF na globalnej stronie internetowej (w języku angielskim)

Skontaktuj się z nami

Więcej informacji