Elementy układu kierowniczego i zawieszenia Większe bezpieczeństwo dzięki najnowocześniejszej technologii

Elementy układu kierowniczego i zawieszenia to części, które muszą zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy, w każdej sytuacji na drodze. Dlatego są objęte specjalnymi procedurami projektowymi, produkcyjnymi i montażowymi. W konstrukcji jednego samochodu tych elementów może być nawet 70.

Informacje o produkcie

Końcówka drążka poprzecznego LEMFÖRDER

ZF Aftermarket oferuje części układu zawieszenia takie jak sworznie wahaczy, wahacze, drążki poprzeczne i łączniki stabilizatora. Dodatkowo opracowuje niezbędne informacje serwisowe przeznaczone na rynek wtórny. Zaufali nam i naszym częściom do układów kierowniczych i zawieszenia prawie wszyscy producenci z branży motoryzacji i pojazdów użytkowych.

Ofertę produktów ZF Aftermarket uzupełniają elementy gumowo-metalowe instalowane w miejscach o istotnym znaczeniu dla stabilizacji drgań w układzie napędowym i podwoziu, takie jak: podstawy montażowe kolumny amortyzatora, poduszki silnika i skrzyni biegow, które pozwalają na uzyskanie żądanej precyzji kierowania pojazdem oraz zapewniają odpowiednie tłumienie drgań i hałasu.

Skontaktuj się z nami

Więcej informacji