Sprzęgłado standardowych samochodów osobowych i pojazdów użytkowych

Dwumasowe koła zamachowe do ciężkich pojazdów użytkowych i autobusów oraz elementy w technologii ConAct i XTend oferowane przez ZF Aftermarket umacniają jej pozycję światowego lidera w branży sprzęgieł na rynku części zamiennych.

Dwumasowe koło zamachowe SACHS

Sprzęgła marki SACHS są wytwarzane zgodnie z najnowszą wiedzą i najsurowszymi standardami jakości. Standardowo są one montowane w niemal wszystkich pojazdach osobowych dostarczanych przez największych producentów. Ich duża popularność wynika z wyjątkowej wydajności przenoszenia mocy w ciągu całego cyklu eksploatacji. Rynek zamienników także na tym korzysta.

ZF Aftermarket oferuje elementy sprzęgieł do zwykłych samochodów osobowych i wszelkiego rodzaju pojazdów użytkowych, takie jak: tarcze dociskowe, koła zamachowe, dwumasowe koła zamachowe, okładziny XTend i wysprzęgliki. Elementy sprzęgła są również dostarczane w kompletnych zestawach składających się z tarczy dociskowej, tarczy sprzęgła i wysprzęglika. Tarcza dociskowa i tarcza sprzęgła są także dostępne jako części zamienne.

Skontaktuj się z nami

Więcej informacji

Strona internetowa firmy SACHS

Na stronę internetową firmy SACHS

Katalog internetowy WebCat

Przejdź do katalogu internetowego