Hamulceinnowacyjne hamulce cierne

Części do hamulców z firmy ZF Aftermarket cechuje jakość, jakiej można oczekiwać od wieloletniego dostawcy wiodących w branży oryginalnych części do montażu pierwotnego. Nasz potencjał produkcyjny, dążenie do wysokiej jakości, innowacje oraz obszerne procedury kontrolne są gwarancją unikatowych cech naszych części do hamulców.

Hamulce tarczowe - informacje o produkcie

Każda istotna część układu hamulcowego, począwszy od innowacyjnych klocków hamulcowych z powłoką COTEC i klocków hamulcowych o niskim stopniu emisji pyłu serii DTEC aż po wysokiej jakości tarcze i zaciski hamulcowe, jest wytwarzana w naszej firmie. Nasza roczna produkcja tarcz hamulcowych przekracza 12 milionów sztuk, przeznaczonych zarówno do montażu pierwotnego, jak i na niezależny rynek wtórny na całym świecie.

Ponieważ firma ZF Aftermarket jest od zawsze pionierem w zakresie innowacji, nasi klienci mogą korzystać z najnowszych rozwiązań w zakresie tarcz hamulcowych i oferować coraz to lepsze usługi dla coraz to większego grona klientów.

Hamulce bębnowe i aktuatory - informacje o produkcie

Hamulce bębnowe i aktuatory oferowane przez firmę ZF Aftermarket cechują wysokiej jakości wzornictwo, procesy produkcyjne i materiały. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i dlatego poddajemy nasze części surowym procedurom testowym w laboratorium, na torze testowym i w warunkach drogowych.

Nasze części do hamulców bębnowych i aktuatorów - począwszy od bębnów hamulcowych i klocków hamulcowych aż po cylinderki hamulcowe i pozwalające skrócić czas wymiany zestawy montażowe - zawsze spełniają wymogi pierwotnego montażu.

Więcej informacji