Usługi dla flotNiezwodna mobilność

Większa wydajność i lepsze osiągi pojazdu muszą być zapewnione w całym cyklu jego eksploatacji. Właśnie dlatego firma ZF Aftermarket wspiera prywatne firmy oferujące przewóz pasażerów, państwowe instytucje transportu publicznego oraz spedytorów, zapewniając profesjonalny serwis, usługi naprawy oraz przeglądów skrzyń biegów ZF.

Klienci dysponujący flotami pojazdów cenią sobie nasze jednostki wymienne, dzięki którym potrzebny jest tylko czas na demontaż starego i montaż nowego podzespołu, co skraca okres przestoju. Po bardzo krótkim czasie obsługi w warsztacie pojazd jest znowu gotowy do pracy. Pakiety usług serwisowych są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Dotyczy to m.in. kursów szkoleniowych. Co więcej, przestojów można uniknąć dzięki specjalnie skonfigurowanym systemom, takim jak ZF-TESTMAN.

Dla właścicieli flot lub prywatnych firm oferujących przewóz pasażerów, państwowych instytucji transportu publicznego oraz spedytorów firma ZF Aftermarket oferuje obszerne portfolio usług serwisowych i diagnostycznych. Ta oferta obejmuje inteligentną kontrolę floty, przeglądy i naprawy skrzyń biegów, a w ramach wsparcia zarządzania flotą również konsultacje i szkolenia.

Nasza globalna sieć centrów serwisowych oferuje ten serwis dla klientów na całym świecie. Z przyjemnością udzielimy Państwu osobiście szerszych informacji w jednym z naszych centrów serwisowych.

Serwis skrzyń biegów dla Państwa floty od firmy ZF Aftermarket

Awaria pojazdu z floty kosztuje czas i pieniądze. Aby zapobiec uszkodzeniu skrzyni biegów i zwiększyć jej żywotność, usługi dla flot oferowane przez firmę ZF Services obejmują różne pakiety serwisowe. W portfolio firmy ZF Aftermarket znajdą Państwo odpowiednie rozwiązanie, od pierwszych inspekcji pojazdu po obszerne usługi w zakresie diagnostyki i napraw.

Przegląd pakietów serwisowych

  • Extended Coverage Program (ECP): obejmuje wszystkie koszty napraw i serwisu skrzyń biegów przez okres pięciu lat lub do przebiegu 1 miliona kilometrów.
  • Moduł Life Cycle Costs (LCC): obejmuje wszystkie koszty napraw, remontów i konserwacji agregatów ZF przez okres dwunastu lat.
  • Moduł ZF-ForLife: Ten pakiet jest indywidualnie dostosowany do pojazdów specjalnych i zawiera wszystkie usługi serwisowe z modułu LCC.

Serwis naprawczy Zawsze w ruchu z ZF Aftermarket

Na niektóre sytuacje po prostu nie da się przygotować. W przypadku nieoczekiwanej awarii wymagana jest szybka pomoc. Dzięki sieci ok. 650 centrów serwisowych firma ZF Aftermarket jest dostępna na całym świecie, również w Państwa okolicy.

W tych centrach serwisowych znajdą Państwo pomoc i szybko znów odzyskają mobilność.

Szkolenie przez ekspertów Firma ZF Aftermarket dysponuje wiedzą ważną dla Państwa floty.

Państwa pojazdy jeszcze nie poruszają się same po drogach. Oznacza to, że osoby, które te pojazdy obsługują, są ważnym czynnikiem ich opłacalności. Firma ZF oferuje treningi i szkolenia dla osób na wszystkich szczeblach zarządzania flotą, zarówno w warsztacie jak i za kierownicą.

Wieloletnia wiedza specjalistyczna firmy ZF i oferta kursów szkoleniowych, specjalnie skrojonych na potrzeby floty, to gwarancja maksymalnej korzyści dla Państwa firmy. Mogą się Państwo przekonać sami!

Najwyższa jakość z pierwszej ręki Skorzystaj z wiedzy firmy ZF.

Niezawodne części o wysokiej jakości są, zwłaszcza dla dużych parków samochodowych, istotnym warunkiem sprawnej floty. Wiedzą o tym również producenci pojazdów, którzy wyposażają swoje pojazdy w części firmy ZF.

Części zamienne w jakości oryginalnego wyposażenia oferowane przez firmę ZF Aftermarket to markowe produkty z jednej ręki.

Skorzystaj z najnowszej technologii z usługami dla flot oferowanymi przez ZF Aftermarket

Gdy zmieniają się warunki eksploatacji pojazdów z floty, zmieniają się również wymogi techniczne. W takim przypadku modernizacja może okazać się korzystną inwestycją.

  • Agregaty ZF: Zwiększ opłacalność floty przez zastosowanie intarderów lub systemów zmiany biegów. To pomoże zredukować zużycie hamulców i stres kierowcy.
  • Przystawki odbioru mocy ZF: Państwa pojazdy napędzają pompy, wciągarki lub inne urządzenia dodatkowe? Firma ZF Aftermarket oferuje odpowiednie przystawki odbioru mocy zależne od silnika, sprzęgła lub napędu.
  • Oprogramowanie: Zaktualizuj oprogramowanie elektronicznych urządzeń sterujących floty autobusów lub pojazdów użytkowych. Lub zredukuj koszty paliwa przez zastosowanie ulepszonej strategii systemu oprogramowania sterującego TopoDyn Life.

Firma ZF Aftermarket oferuje oferty dostosowane do potrzeb Państwa firmy. Z przyjemnością służymy Państwu wsparciem w formie fachowej porady i indywidualnego serwisu.

Skontaktuj się z nami

Więcej informacji