Emniyet

ZF EMNİYETİ NASIL SAĞLIYOR?

ZF KAMERA SİSTEMLERİ araçların görmesini sağlıyor. Biz, bu alanda şimdiden geleceğin gerekinimlerine odaklanıyoruz: Örneğin Tri-Cam4 bir telefoto lens ve bir balık göz lens dahil üç lensiyle en gelişmiş sürüş fonksiyonlarını destekliyor.

Birçok alanı kapsayan GENİŞ BİR ÜRÜN PORTFÖYÜ ile: ZF'nin çeşitlenen uzmanlık yelpazesi daha fazla katma değer sağlıyor ve riskleri minimize ediyor.

Riskleri öngörülü olarak minimize eder

Bir bilgisayar paniklemez ve donmaz. Bu nedenle bir arabanın akıllı sistemleri sadece tehlikeli durumları daha etkin bir şekilde tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda onları, sensörleri, yüksek çözünürlüklü kameraları ve yazılım algoritmaları ve uygun bilgi işlem sistemi sayesinde yorumlayabilir de. Onlar aynı zamanda bağımsız frenleme ve kaçınma manevralarıyla neredeyse hiçbir gecikme olmaksızın hızlı ve uygun tepki verebilirler. Şimdi hepimizin hazır olarak kullandığımız - milisaniyelerde tetiklenen hava yastıkları ve emniyet kemeri gerdiriciler gibi - pasif emniyet çözümlerindeki teknoloji, araçlardaki emniyet standardını aktif sürücü destek sistemleri olarak yeni bir düzeye çıkarmaya yardım edecektir.

Daha geniş taban istikrarlı büyüme sağlıyor

E-mobilite, çeşitlendirilmiş bir ürün ve hizmet portföyünün ZF'ye sağladığı fırsatları göstermektedir: ZF bu megatrendden sadece yerel olarak sıfır emisyonlu mobiliteyi gerçeğe dönüştüren tahrik çözümlerinin tedarikçisi olarak yararlanmaz. ZF aynı zamanda örneğin rüzgar türbinleri için dişli kutuları tedarik ederek yenilenebilir enerji kaynaklarından güç üretmede de büyük bir rol oynamaktadır. Geniş bir ürün portföyü ZF'nin sadece ekonomik döngülere bağımlılığını azaltmakla kalmaz. Teknolojiler ve otomotiv endüstrisinden edinilen teknik bilgi de daha düşük miktarlarda ve yüksek bir ürün geliştirme düzeyiyle tarım ve inşaat makineleri sektörleri gibi komşu sektörlere aktarılabilir.