Verimli

ZF OTOMASYONU NASIL GELİŞTİRİYOR?

ZF'nin PLUG-IN HİBRİT ŞANZIMANINA sahip binek araçları içten yanmalı motordan hiçbir destek almadan 120 km/saat hıza kadar çıkabilmektedir. Tamamen elektrikli modda menzili akü kapasitesine bağlı olarak 50 kilometreye kadardır. Bu şekilde birçok sürücü, içten yanmalı motor gündelik kullanımda neredeyse çalıştırmamaktadır.

Kalite rekabetçi ortamda temel ön koşuldur. Etkin MALİYET VE TEDARİK YÖNETİMİ, sayesinde ZF'nin müşterileri uygun fiyatlarla güvenilir ürünler ve hizmetlere ulaşır.

Yüksek güç çıkışıyla daha düşük emisyon

Aynı veya daha yüksek beygir gücüyle daha fazla maliyet etkinliği, daha düşük emisyonlar, son teknoloji binek araç tahrik sistemlerini tasarlarken göz önünde bulundurulan amaçtır. Günümüzde elektrikli tahrik sistemleri özellikle talep görmektedir. Bu tür çözümlerin artan rekabet ve maliyet baskılarına ayak uydurmasının gerekmesinin yanısıra, aynı zamanda hiç olmadığı kadar yüksek müşteri beklentilerini karşılaması, verimli olması; ancak sürüş keyfinden de ödün vermemesi gerekmektedir.

ZF, bu beklentileri karşılamak için gereken her şeyi sunar. Şimdiden bir dizi seri üretim uygulamalarında kullanılan ayrı hibrit modüller, plug-in hibrit sistemlerden, 2016 yılından itibaren seri üretime girecek tamamen elektrikli arka aks tahrikine kadar çeşitli sistemler buna dahildir. Bununla beraber, mühendislerimiz geleneksel tahrik sistemlerini de gözardı etmiyorlar. Örneğin küresel bir başarı yakalayan 8 vitesli otomatik şanzımanının ikinci neslinde ZF, son derece yüksek enerji verimliliği olan ilk nesliyle karşılaştırıldığında yakıt tüketimini daha da azalttı.

Daha düşük maliyetle birinci sınıf kalite

Güvenilir teknoloji tüm ürün uygulamalarında belirleyici faktördür. ZF, çeşitlendirilmiş ürün portföyüyle bu bağlamda büyük bir katkı yapıyor. Bunu sağlamak, önceliğini koruyacaktır ve müşteri odaklılığı tüm ZF Grubu'nun politikası olmaya devam edecektir. Bu, ürün stratejisi ve kaliteden yedek parçaların tedariki ve küresel hizmet ağına kadar yansıyan bir yaklaşımdır.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizin ekonomik maliyetlerle en üstün kalitede olmasını sağlamak için ZF, ZF TRW entegrasyonuyla yeni sinerjiler yaratıyor: Bilgi paylaşımı ve ortak standartların geliştirilmesine devam edilmesi, ürünlerimizin kalitesini daha da artıracaktır. İki şirketin ortak malzeme tedarikinin maliyet yapısı için olumlu yansımaları olacaktır.